Ja, Klara i zwierzaki

literatura dziecięca
978-83-925-9296-9
Monika Perzyna
humor dzieci zwierzęta

Które dziecko nie lubi zwierząt? No właśnie, jest ich chyba niewiele. Podobnie Brat i Klara. Uwielbiają się nimi opiekować. Ale co na to zwierzęta? Czy są tak samo zachwycone pomysłami dzieci, jak one same?
Brat i Klara to żywiołowe dzieciaki, które mają milion pomysłów, które nam dorosłym nie zmieściłyby się w głowie. To chyba właśnie tym ujmują serca małych czytelników,...

Nie czytałam dziecku tylko sobie :) Fajne i śmieszne opowiastki o niesfornych Maluchach w kontekście ich "zmagań" ze zwierzętami :)

• Dla dzieci
  • 2011