Dzienniczek zakręconej nastolatki cz. 4

Renata Opala Wydawnictwo: Skrzat Cykl: Dzienniczek zakręconej nastolatki (tom 4) literatura dziecięca
Skrzat
nastolatka dziennik szkoła dla dzieci Agnieszka Kłos-Milewska
Dzienniczek zakręconej nastolatki (tom 4)
literatura dziecięca
nastolatka dziennik szkoła dla dzieci Agnieszka Kłos-Milewska

Wydaje mi się gorsza od poprzedniczek.

Miła, ciepła książka pisana w formie dziennika. W tym dzienniku sympatyczna Asia pisze krótkie wydarzenia z codziennego życia. Polecam przeczytanie pozostałych części, ponieważ im dalej sięgasz tym ciekawsza.

super!

Supcio :)

Ostatria część dzienniczka zakreconej nastolatki. Ciekawa tak jak poprzednie. :-)

Bardzo Fajna książka polecam ! : )

Wieki temu przeczytałam wszystkie 4 części tej książeczki. Bardzo szybko się czyta, zapadły mi w pamięci wielgaśne litery i proste ilustracje wskazujące i "przypominające" czytelnikowi o formie książki (dziennik pisany przez nastolatkę).

10 gwiazdek, ponieważ bardzo lubię książki typu dzienniczki z życia itp. Zachęcam do przeczytania tej książki, jak się zacznie czytać, to wciąga. :)

Czytałam sześć razy i zamierzam jeszcze raz ! Rewelacyjna książka!

Książka świetna tak jak i inne części. Jest zabawna i opowiada o problemach normalnej nastolatki

• Chcę w prezencie
  • Wypożyczone z biblioteki