ROZWIŃ ZWIŃ

Okładka książki Skarpetki , Skandale i sekrety. Drugi zjawiskowy dziennik Betsaby Klarysy de Trop
Rasheed Leila Wydawnictwo: Akapit Press literatura dziecięca
literatura dziecięca
Socks, shocks and secrets : the spectacular second diary of Bathsheba Clarice de Trop
Akapit Press
2009-01-01
2009-01-01
978-83-61635-56-7
Urszula Papajak
Betsaba dziennik sekrety

więcej Więcej

Od dawien dawna pierwszy dzień w szkole to poważne wyzwanie dla młodej gwiazdy. Polecamy, lekka czytanka na dobranoc

Super i barrrrrddddddzzzzzoooooo wciągająca . Człowiek mówi gdy widzi te książkę ,, O , ludzie jest taka gruba że , zanim to przeczytam minął wieki ! '' . A , to jest wielka nieprawda ! Ta książka tak wciąga ze przeczyta się ją w mig !

"Skarpetki, skandale i sekrety" to genialna książka! Wspaniała! Wciągająca i zabawna. Nie czytałam pierwszej części, ale zapewniam nie przeszkadza to w podjęciu się lektury drugiej części. Również okładka przyciąga wzrok. Wydawnictwo, super! Duże litery, marginesy, ładna oprawa graficzna. Urzekła mnie główna bohaterka oraz jej przyjaciółka. Bestaba jest niezwykle...

Przyjemna książka na jeden wieczór. Nic szczególnego.

Nawet mi się podobała. Szału nie ma, ale jest godna przeczytania :)

Fajna i zabawna książka ,szybko się czyta. Świetna na poprawę humoru. Ponadto według mnie najlepsza część.

Lubiłam, lubię i będę lubić pamiętnikowe książki. Zawsze odnajduję w nich cząstkę siebie. "Niezwykły dziennik Betsaby Klarysy De Trop" jest książką nie tylko dla dzieci. Osobiście polecam c:

nie mam już słów żeby opisywac, normalnie boska ;D!

Rok temu, znalazłam tą książkę na kiermaszu w szkole. Pomyślałam sobie, a czemu nie. Kupiłam ją, lecz dopiero później zauważyłam, że zaczynam od drugiego tomu. Postanowiłam ją jednak przeczytać i nie żałuje tej decyzji.
Nigdy jeszcze nie spotkałam się z tak śmiesznym stylem pisania. Ale, przecież to jest pamiętnik nastolatki. Śmieszne sytuacje, ciekawy wątek, który ciągnie...

No więc... zaczęłam ją czytać z nudów. I nie przeczytałam jej do końca.Nie była taka zła, ale na pewno nie można jej zaliczyć do bardzo dobrych książek. Napisana w formie pamiętnika i to właśnie najbardziej podobało mi się w tej książce. Dobra na 9\10 latek.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• 2012
  • Z biblioteki
  • Młodzieżowe
  • Dawno, dawno temu...
  • Przeczytane wielokrotnie

Dodaj cytat z książki Skarpetki , Skandale i sekrety. Drugi zjawiskowy dziennik Betsaby Klarysy de Trop