Okładka książki Skarpetki , Skandale i sekrety. Drugi zjawiskowy dziennik Betsaby Klarysy de Trop Rasheed Leila
Rasheed Leila Wydawnictwo: Akapit Press literatura dziecięca
literatura dziecięca
Socks, shocks and secrets : the spectacular second diary of Bathsheba Clarice de Trop
Akapit Press
2009-01-01
2009-01-01
978-83-61635-56-7
Urszula Papajak
Betsaba dziennik sekrety

"Skarpetki, skandale i sekrety" to genialna książka! Wspaniała! Wciągająca i zabawna. Nie czytałam pierwszej części, ale zapewniam nie przeszkadza to w podjęciu się lektury drugiej części. Również okładka przyciąga wzrok. Wydawnictwo, super! Duże litery, marginesy, ładna oprawa graficzna. Urzekła mnie główna bohaterka oraz jej przyjaciółka. Bestaba jest niezwykle przyjacielską i utalentowaną dziewczyną pełną pomysłów. Postacie o niesamowitych charakterach stworzone przez autorkę są komiczne! Cała akcja wręcz płynie. Powieść dzięki temu, że jest napisana potocznym, prostym językiem, czyta się ją lekko, szybko. Po prostu fajna książka , napisana po to by się zrelaksować i odpocząć po męczącym dniu, właściwie dla każdego. I dla tych dużych i dla tych mniejszych. Lecz ja polecam ją szczególnie dla dzieci w wieku 10 i więcej lat. Chętnie przeczytam następny tom. Zachęcam do czytania i pisania komentarzy. Pozdrawiam wszystkich miłośników książek przygodowych i fantastyki!

Fajna i zabawna książka ,szybko się czyta. Świetna na poprawę humoru. Ponadto według mnie najlepsza część.

Rok temu, znalazłam tą książkę na kiermaszu w szkole. Pomyślałam sobie, a czemu nie. Kupiłam ją, lecz dopiero później zauważyłam, że zaczynam od drugiego tomu. Postanowiłam ją jednak przeczytać i nie żałuje tej decyzji.
Nigdy jeszcze nie spotkałam się z tak śmiesznym stylem pisania. Ale, przecież to jest pamiętnik nastolatki. Śmieszne sytuacje, ciekawy wątek, który ciągnie za sobą nowe akcje wszystko pasowało do całości. Jestem zadowolona z tego zakupu, i na pewno przeczytam ją jeszcze nie raz.

No więc... zaczęłam ją czytać z nudów. I nie przeczytałam jej do końca.Nie była taka zła, ale na pewno nie można jej zaliczyć do bardzo dobrych książek. Napisana w formie pamiętnika i to właśnie najbardziej podobało mi się w tej książce. Dobra na 9\10 latek.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

nie mam już słów żeby opisywac, normalnie boska ;D!

nie mam już słów żeby opisywac, normalnie boska ;D!

Lubiłam, lubię i będę lubić pamiętnikowe książki. Zawsze odnajduję w nich cząstkę siebie. "Niezwykły dziennik Betsaby Klarysy De Trop" jest książką nie tylko dla dzieci. Osobiście polecam c:

Nawet mi się podobała. Szału nie ma, ale jest godna przeczytania :)

Nawet mi się podobała. Szału nie ma, ale jest godna przeczytania :)

Przyjemna książka na jeden wieczór. Nic szczególnego.

Przyjemna książka na jeden wieczór. Nic szczególnego.

Super i barrrrrddddddzzzzzoooooo wciągająca . Człowiek mówi gdy widzi te książkę ,, O , ludzie jest taka gruba że , zanim to przeczytam minął wieki ! '' . A , to jest wielka nieprawda ! Ta książka tak wciąga ze przeczyta się ją w mig !

Od dawien dawna pierwszy dzień w szkole to poważne wyzwanie dla młodej gwiazdy. Polecamy, lekka czytanka na dobranoc

• Młodzieżowe
  • Dawno, dawno temu...