Felix, Net i Nika oraz Świat Zero

Rafał Kosik Wydawnictwo: Powergraph Cykl: Felix Net i Nika (tom 9) literatura młodzieżowa
Powergraph
felix net nika kosik teleportacja czas
Powergraph
Felix Net i Nika (tom 9)
literatura młodzieżowa
felix net nika kosik teleportacja czas

Jedna z lepszych książek serii. Jak zwykle dużo humoru, lekki język i wciągająca fabuła. Nawet nie zauważyłem kiedy przeczytałem całą książkę. I jak zwykle w tej serii mamy poruszenie jakiegoś ciekawego tematu z pogranicza nauki i science fiction. Teoria światów alternatywnych i podróże między światowe nadają sens tej części serii. Kontynuacja na pewno będzie bardzo ciekawa...

Rewelacyjna książka. Była to moja pierwsza styczność z serią "Felixów", jak i z twórczością Rafała Kosika. Zdecydowania warta przeczytania, porusza tematy światów równoległych i to w przemyślany sposób - wszystko jest logiczne ze sobą powiązane, bohaterowie zachowują się adekwatnie do swojego wieku, a otoczenie stwarza wrażenie autentycznego i żywego.

Podróże małe i duże :)

Bardzo lubię tych bohaterów jak również wykreowaną tutaj fabułę. Szybko się to czyta i w ogóle nie nudzi. Dosyć humorystyczna i miejscami tajemnicza.

Dzieciom się bardzo podobało. Momentami nieco przydługie, ale to drobiazg.

Bardzo wciągająca już nie mogę doczekać się kolejnej części.

W tym tomie nasza ukochana super paczka zabierze nas w inną rzeczywistość. Ale aby przekonać się o co mi chodzi musicie koniecznie przeczytać tę część. Niesamowite przygody i wielkie kłopoty jak zawsze z dawką humoru to coś czego tutaj nie zabraknie.

Jestem bardzo zadowolona. Autor cały czas wybiera bardzo ciekawe tematy do swoich książek. W tej została poruszona koncepcja światów alternatywnych. Przyjemnie było czytać o wyobrażeniach autora jak mógłby wyglądać nasz świat. A poza tym jak zwykle humor i świetna akcja.

Nie jest najlepszą książką serii Felix Net i Nika ale i tak warto przeczytać :)

Średnio tak co druga część jest lepsza i akurat, jak poprzednia moim zdaniem wypadła słabo, tak ta podobała mi się bardzo. Może nie jakoś niezwykle, ale na pewno przemawia do mnie ciekawy koncept podróży między wieloświatami równoległymi. Bardzo fajny był pomysł, by przenosząc się ze świata do świata, zmieniała się teraźniejszość ze względów ogólnohistorycznych Polski jak i...

2 533
  • Chcę w prezencie