Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.99 zł do 40.47 zł

Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek 2. Mała Armia

Rafał Kosik Wydawnictwo: Powergraph Cykl: Felix Net i Nika (tom 6) literatura młodzieżowa
Powergraph
przygoda
Felix Net i Nika (tom 6)
literatura młodzieżowa
przygoda

Świetna kontynuacja poprzedniej części o Orbitalnym Spisku. Jak potoczą się dalsze losy rakiety i czy uda się ją powstrzymać? Wiele pytań które znajdą odpowiedź, ciekawa fabuła i jak zwykle u Rafała Kosika nowoczesne technologie. A to wszystko okraszone zwrotami akcji. Seria trzyma poziom i warto sięgnąć po drugi tom mini cyklu o Orbitalnym Spisku.

To co fajni autora lubią najbardziej. Technologia!

Fajne, chociaż główni bohaterowie mają niezwykłe moce na przykład Felix umie konstruować jakieś roboty, Net kumpluje się ze sztuczną inteligencją, którą sam stworzył. Nika ma zdolności telekinetyczne, czyli że może za pomocą umysłu przemieszczać różne obiekty i w ogóle nie ma rodziców... Trochę dziwne.

Hmmm, książka troszkę sprawia wrażenie, że wątek rakiety został bardzo sztucznie wydłużony. Miało się wrażenie, że powinien być koniec a tu zonk! Nie ma tak łatwo. Choć po namyśle stwierdzam, że autor raz jeszcze pokazał, że ta książka jest bardzo potrzebna nastolatkom. W bardzo przejrzysty, zabawny, mocno przekoloryzowany sposób, pokazał, jak działa polityka i telewizja....

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nawet spoko, ale czegoś mi brakowało.

(Nie mam żadnych wspomnień z lektury, ale ok, ufam tej gimnazjalistce, która założyła tu to konto i zaznaczyła książkę jako przeczytaną, co mi szkodzi.)

Kolejny tom przygód naszej paczki! Uwielbiam tych bohaterów oraz ich przygody, ponieważ są bardzo ciekawe i czasem trudno jest przewidzieć co się wydarzy.

Druga część FNiN oraz Orbitalny spisek 2 Mała armia jest równie ciekawa jak pierwsza część. Sporo akcji, humoru.

Czy przyjaciele rozwiążą nurtujące się przed nimi zagadki? Czy zdążą z czasem i uratują Warszawę? Czy niezwykle skomplikowany wzór Neta zadziała? I czym znowu jest ta mała armia? Na te pytania na pewno otrzymacie odpowiedź w 2 części Orbitalnego Spisku. Na pewno nie będziecie żałowali.

Książka bardzo ciekawa. Jednak jak dla mnie za dużo technologii. Być może, przez to że jestem dziewczyną. Może dla chłopaków książka jest fajna, bardzo polecam :)

3 226
  • Chcę w prezencie