Miriada

beletrystyka przygoda młodzież
literatura dziecięca
978-83-7722-179-2
beletrystyka przygoda młodzież

Okładka książki Classica Cracoviensia Volume XIX Michał Bzinkowski, Adriana Grzelak-Krzymianowska, Marek Hermann, Krzysztof Hilman, Katarzyna Jasińska, Aleksandra Klęczar, Joanna Komorowska (filologia klasyczna), Elżbieta Loska, Dariusz Rafał Piwowarczyk, Mariola Sobolewska, Beata Spieralska-Kasprzyk, Jerzy Styka, Edyta Szczurek-Maksymiuk, Rita Winiarska, Joachim Śliwa, Stanisław Śnieżewski
0,0
Classica Craco... Michał Bzinkowski,&...

Moja recenzja znajduje się również na blogu:
wymarzona-ksiazka.blogspot.com

Miriadę znalazłam pod etykietką "Literatura dla młodzieży". Mamy króla, mamy bajeczne królestwo, mamy konflikt, mamy FABUŁĘ! Czego by więcej trzeba?

Książkę chciałam skończyć po 50 stronach. Dlaczego? Ponieważ spodziewałam się naprawdę "Literatury dla młodzieży". A na pierwszych stronach znalazłam...

Wciągająca akcja, ciekawi bohaterowie, niesamowite miejsca i istoty, a do tego, co rzadko się już teraz zdarza, piękne ilustracje

Fantastyczna książka, nieszablonowi bohaterowie, wciąga od pierwszej strony do samego końca, do tego pełna niezwykłych wydarzeń i pięknych miejsc. Absolutnie polecam!!

Książka bardzo podobała mi się. Monticola jest super.

Fantastyczne miejsca, barwni bohaterowie i dużo ciekawych przygód. Bardzo mi się ta książka podobała. Polecam!

Barwni i nietuzinkowi bohaterowie oraz wartka akcja. Bardzo gorąco polecam!

• Na mojej półce
  • Novae Res