Wyprawa

Marek Kamiński Wydawnictwo: Instytut Marka Kamińskiego nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Instytut Marka Kamińskiego
rozwój osobisty psychologia motywacja
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
rozwój osobisty psychologia motywacja

Okładka książki Bądź zmianą Marek Kamiński, Joanna Podsadecka
6,9
Bądź zmianą Marek Kamiński, Joa...
Okładka książki Trzy bieguny. Dotknąć niemożliwego Leszek Cichy, Julia Hamera, Marek Kamiński
6,5
Trzy bieguny. ... Leszek Cichy, Julia...
Okładka książki Przesuń granice Leszek Cichy, Marek Kamiński
6,8
Przesuń granice Leszek Cichy, Marek...
Okładka książki Marek i Czaszka Jaguara Marek Kamiński, Katarzyna Stachowicz-Gacek
7,8
Marek i Czaszk... Marek Kamiński, Kat...
Okładka książki Idź własną drogą Marek Kamiński, Joanna Podsadecka
7,5
Idź własną drogą Marek Kamiński, Joa...

Sami szukamy rozmaitych kłód, które maja nas powstrzymać. Książki jak „Wyprawa” są dobre po to, aby na nowo zebrać siły. Na powrót stać się efektywnym, nie mylić przypadkiem z efektownym. Bardzo dobra pozycja.

Podpowiada, aby ciężko pracować przede wszystkim nad sobą, wykuwając w pocie czoła swój charakter, bo jedynie cierpliwi i konsekwentni spełniają marzenia i osiągają to, czego nie zdołali ich poprzednicy. Kamiński jest tutaj wzorem do naśladowania.

Szkoli w byciu operatywnym. Każda z nas może być czasem awaryjna, ale warto być solidną na długich dystansach i upartą w dążeniach. Po przeczytaniu tej książki staniesz się bardziej dyspozycyjna dla samej siebie.

Wprowadza pewien ład, swoistą harmonię do działania. Mając Kamińskiego za mentalnego towarzysza i inspiratora unikam chaosu myśli i uciekam od niepewności i lęku przed nieznanym, które wcale nie musi być straszne.

Podoba mi się, że poza pozytywnymi zmianami, aktywnym nastawieniem do życia, Pan Marek pisze też, aby pozostać sobą, być wiernym własnym ideałom, ponieważ nic na siłę, a dlatego, że chcę, że mam taką potrzebę i cel. Warto przeczytać!

Podróże kształcą, wszyscy o tym wiemy. To taki frazes, do którego nie przywiązujemy uwagi. Marek Kamiński nadaje temu wyrażeniu nowy wydźwięk - pokazuje, w jaki sposób jego wyprawy, te imponujące udane i te, które zakończyły się niepowodzeniem, pomagają mu funkcjonować w firmie, podejmować trudne decyzje i odkrywać życiowe cele.
Wyprawa w dal może być wyprawą w głąb siebie

Po pierwsze jest to audiobook czytany przez autora. Co, niestety, nie wychodzi książce na dobre. Wydaje się, że założenie producenta było słuszne, ponieważ wspomnienia biograficzne powinny być bliższe autorowi niż komukolwiek innemu, lecz drobne niedoskonałości dykcji sprawiają, że do głosu lektora trzeba się przyzwyczaić. A sama książka? Z nią też wiążą się ambiwalentne...

Inspirująca!

Fajna, zrobiła na mnie wrażenie

Celem jest droga...

Dyskusje