Człowiek

Okładka książki Człowiek
Pierre-Olivier Wessels Wydawnictwo: Delta W-Z Seria: Encyklopedia małolatka encyklopedie, słowniki
encyklopedie, słowniki
Encyklopedia małolatka
Delta W-Z
1992-01-01
1992-01-01

więcej Więcej

niby małolatka a i tak połowa ludzi nie ma takiej wiedzy :P wszystkie z serii na półce stare czasy jak miałem metr wzrostu i głód wiedzy:P zamiast dychy na cukierki to na książki :P

• Literatura naukowa i popularnonaukowa, faktu, reportaż, poradniki, aforyzmy i inne.
  • 2002 i wcześniej

Dodaj cytat z książki Człowiek