Muminki. Wielki słownik obrazkowy polsko-angielski

2020-10-28
2020-10-28
muminki słownik polsko-angielski

Opinia pochodzi z:

Oto kolejny dowód, że Muminki są równie dobre dla najmłodszych jak i dla starszych!

Wielki polsko-angielski słownik obrazkowy z przepięknymi ilustracjami Tove Jansson od harpercollinspolska to mój tegoroczny pomysł na prezent świąteczny. Ale wcale nie otrzymały go dzieciaki. To prezent dla dorosłego,...

Dla fanów tych cudownych trolli to prawdziwa gratka i must have. Ja Muminki kocham całym sercem, są cudowne – opowiadania, bajki, ilustracje, uwielbiam od najmłodszych lat. Mimo tego, że bałam się Buki, nic nie powstrzymało mnie od obejrzenia każdej wieczorynki z Muminkami na czele.

Muminkowy słownik jest naprawdę ogromny! Bogaty w przepiękne ilustracje autorstwa Tove...

• BINGO czytelnicze wyzwanie 2021
  • Perełka!
  • Dziecięce - (2) dla starszaków
  • 2016
  • Alonka do kupienia PRZEDSZKOLAK