Moja pierwsza encyklopedia zwierząt

Papilon
zwierzęta encyklopedia
encyklopedie, słowniki
zwierzęta encyklopedia

Bardzo fajna książka dla dzieci o zwierzętach

Pierwsza książeczka mojego synka.
Encyklopedia zwierząt to raczej tylko z nazwy bo informacje na temat zwierzaków są tak krótkie, że nie trzeba fachowej wiedzy na temat fauny aby stworzyć taką książkę. Niemniej jednak dla najmłodszych jest w sam raz.

Jest każde zwierzątko, ilustracje a właściwie zdjęcia kotów, psów, różnorakich ptaków a także zwierząt hodowlanych.
Dziecko...

Krótko i zwięźle opisane zostały najważniejsze zwierzaki. Bardzo przydatna książka.

Encyklopedii o zwierzętach mamy już kilka, ale tak naprawdę to ta jest naszą pierwszą encyklopedią, pierwszą, którą tak naprawdę dokładnie przestudiowaliśmy więc mimo wszystko tytuł jest idealny :) Wszystkie inne, z którymi dotychczas mieliśmy do czynienia są oczywiście interesujące i można dowiedzieć się z nich masy rzeczy, ale skierowane są raczej do nieco starszych...

Wspaniała książka dla ciekawych świata dwulatków. Mnóstwo pięknych zdjęć zwierząt, opisy w formie krótkich ciekawostek. Moja prawie dwuletnia córeczka znalazła w niej swoich ulubieńców np. chomika, do których ciągle wraca. Szczerze polecam!(przetestowana na 3 dwulatkach - wszyscy zachwyceni).

To książka popularnonaukowa jednak doskonale nadaje się do czytania dzieciom przed snem i nie tylko, zawiera zabawne wierszyki, zgadywanki oraz mnóstwo opisów zwierząt, które fascynują młodego słuchacza. Trzeba również wspomnieć że na 221 stronach znajdziemy co najmniej 3 razy tyle wspaniałych fotografii, dzięki którym nasze dziecko nigdy nie pomyli mewy z czaplą czy...

• Otrzymane w prezencie
  • Dzieciaczki
  • Ciekawe, wciągające, przeczytam raz jeszcze
  • ZUZA
  • Jagodowe
  • Półka Kubusia
  • Bajki

Dodaj cytat z książki Moja pierwsza encyklopedia zwierząt