Cel I: Doskonałość w produkcji

The Goal: A Process of Ongoing Improvement
978-83-60665-05-3
Mint Books
biznes, finanse
zarządzanie produkcją zarządzanie przedsiębiorstwem werbel-bufor-lina drum-buffer-rope rachunkowość przerobowa throughput accounting

The Goal: A Process of Ongoing Improvement
978-83-60665-05-3
Mint Books

Kup książkę

Problemy produkcyjne przedstawione w formie wciągającej historii.

W ludzki sposób tłumaczy pojęcia takie jak przerób, nakłady operacyjne, zapasy, co to jest wąskie gardło i jak sobie z nim radzić. Co ciekawe jest to powieść.

genialna lektura ze studiów
powieść biznesowa - przeczytana w 3 wieczory

Rewelacyjna pozycja dla każdego kto wierzy, że prostota jest szczytem wyrafinowania.

Pewnego razu zabrałem parę autostopowiczów z Mongolii. Po krótkiej rozmowie na tematy ogólne Mongoł(nie wiem jak miał na imię) uznał, że powinienem przeczytać tę książkę. Bez zastanowienia kupiłem i zabrałem się za czytanie. Jako, że pracowałem wtedy w sporej firmie produkcyjnej miałem okazję dostrzec przyczyny problemów, których bez lektury tej książki bym nie zauważył. Mimo, ...

Polecam!!

Przeczytałam ją kilka lat temu. wtedy książka ta miała fioletową miękką oprawę. Gdzieś ją posiałam. Dwa lata temu kupiłam na prezent dla mojej siostry (przyszłej ekonomistki) nowe wydanie. Wczoraj telefonuje moja przyjaciółka, że jej partner ma trudności w fabryce. Moja pierwsza myśl - Cel. Muszą ją tylko zamówić w necie. W księgarni tradycyjnej - jaką lubię najbardziej - nikt ...

Ważna dla chcących doskonalić się z zakresu zarządzania

Przeczytałem dwa razy (wersje polską i angielską). Dla mnie to absolutna pozycja MUST-READ dla wszystkich kierowników i osób odpowiedzialnych za zarządzanie. Polecam.

Świetna książka! Nie mogę się doczekać kiedy zastosuję TOC w praktyce

Dyskusje

Dodaj cytat z książki Cel I: Doskonałość w produkcji