Raz czterej mędrcy...

Antoni MarianowiczJanusz Stanny Wydawnictwo: Dwie Siostry Seria: Mistrzowie Ilustracji literatura dziecięca
Dwie Siostry
dla dzieci książka obrazkowa humor wierszyki klasyka Janusz Stanny mistrzowie ilustracji
literatura dziecięca
Mistrzowie Ilustracji

Na półkach: , , , ,

surrealistyczne poczucie humoru w wykonaniu Antoniego Marianowicza :-) dzieci oczywiście nie zrozumieją wszystkich słownych gier i dowcipów - ale z czasem na pewno je "dogonią". zabawna (i inteligentna) lektura dla wszystkich.

Przekopując się przez niezliczone strony internetowe w poszukiwaniu ciekawych wydawnictw dla dzieci natknęłam się na Czterech mędrców... Ilustracje i wydawnictwo spowodowały, że przyjrzałam się książęce z bliska, a klika dni później już była w naszej domowej biblioteczce.

"Raz czterej mędrcy..." to cieniutki, bo zaledwie czterdziestostronicowy zbiorek rymowanek...

1961

• Półka Agnieszki
  • Nie tylko dla dzieci
  • Ania
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Raz czterej mędrcy...

Video

Video