Miecz i Pięść : Przewodnik dla wojowników i mnichów

Jason Carl Wydawnictwo: ISA hobby
hobby
83-88919-64-5
Michał M. Rokita
dungeons & dragons

Okładka książki Wampir: Maskarada Jason Andrew, Karl Bergström, Jason Carl, Matthew Dawkins, Martin Ericsson, Kenneth Hite, Karim Muammar, Juhanna Peterson, Mike Rein-Hagen, Jennifer Smith, White Wolf
8,5
Wampir: Maskarada Jason Andrew, Karl ...
Okładka książki Władcy Mroku Jason Carl, Sean K. Reynolds
7,6
Władcy Mroku Jason Carl, Sean K....

Według mnie najsłabszy z dodatków klasowych, ale może po prostu mam specyficzne wizje wojownika/mnicha.

2067

Choć jest to przewodnik, to jak każda książka z serii D&D dała mi ona dużo satysfakcjii z samego czytania o tym dopracowanym świecie.

• Podręczniki RPG: Dungeons & Dragons Forgotten Realms
  • Chcę posiadać