Legenda Pięciu Kręgów

Okładka książki Legenda Pięciu Kręgów John Wick
Okładka książki Legenda Pięciu Kręgów
John Wick Wydawnictwo: Wolf-Fang hobby
hobby
Legend Of The Five Rings
Wolf-Fang
2003-01-01
2003-01-01
83-919432-0-8
Krystyna Nahlik
fantastyka gra fabularna rpg gry fantasy

Okładka książki Twarzą w Twarz Paweł Jurgiel, Airis Kamińska, Anna Maria Mazur, Maria Piątkowska, Roch Urbaniak, John Wick
Twarzą w Twarz Paweł Jurgiel, Airi...
Okładka książki Podręcznik Gracza, 7th Sea Jennifer Wick, John Wick, Kevin Wilson
Podręcznik Gra... Jennifer Wick, John...

Okładka książki Władcy dziczy David Eckelberry, Mike Selinker
Władcy dziczy David Eckelberry, M...
Okładka książki Podmrok Bruce R. Cordell, Gwendolyn F. M. Kestrel, Jeff Quick
Podmrok Bruce R. Cordell, G...
Okładka książki Savage Worlds (Edycja Polska) Gramel, Shane Lacy Hensley
Savage Worlds ... Gramel, Shane Lacy ...

Jedna z nielicznych gier RPG dostępnych na rynku polskim pozwalająca wcielić się w samurajów. Dzięki przeniesieniu przygód do fantastycznego świata Rokuganu pojawia się możliwość nagięcia kilku bardziej niezrozumiałych lub trudnych w odbiorze wymogów kultury japońskich wojowników, przy jednocześnie mocnym osadzeniu świata w wierzeniach i tradycji bushido.
Dużym plusem są dodatkowe historie pozwalające wczuć się w klimat wykreowanego świata niespotykanego w innych grach z gatunku fantasy.

Dużym plusem są...

• RPG
  • Podręczniki RPG
  • Posiadam-Papier
  • Nie chcę
  • RZE

Dodaj cytat z książki Legenda Pięciu Kręgów