Grupa dyskusyjna Konkursy LubimyCzytać.pl

2267
Dyskusji
1070364
Czytelników
Kategoria
Należysz

[Zakończony] Twoja Walentynka - wygraj książkę "Miłość z jasnego nieba"

LubimyCzytać
utworzył 14.02.2014 o 12:28

Walentynki to znakomita okazja, aby wyznać miłość osobie, którą skrycie darzymy uczuciem. Podkochiwaliście/podkochiwałyście się kiedyś w jakiejś fikcyjnej postaci? Stwórzcie Walentynkę, którą chcielibyście wysłać wybranemu bohaterowi literackiemu.

Czekamy na teksty o objętości do 1000 znaków ze spacjami.


Nagrody

Autorzy pięciu najlepszych tekstów otrzymają po egzemplarzu książki.


Miłość z jasnego nieba - Jacek Skowroński
Miłość z jasnego nieba

Autor : Krystyna Mirek

Poruszająca opowieść o spotkaniu dwojga ludzi, których pozornie nic nie jest w stanie połączyć… Daniel i Angelika to ludzie, którzy już od dawna mają w życiu jasno sprecyzowane cele i są w stanie zrobić wiele, by je osiągnąć. Teraz los zetknął ich ze sobą w sytuacji, z której tylko jedno z nich może wyjść zwycięsko. Ona chce zmusić go, by podpisał niekorzystną dla siebie umowę. On za wszelką cenę pragnie zmienić warunki tego kontraktu, a przy tym, jako niepoprawny uwodziciel, chce uczynić z niej kolejną zdobycz do swojej „kolekcji”. Okoliczności zdają się nie sprzyjać porozumieniu, a tym bardziej – narodzinom uczucia. Jednak w mroźny dzień św. Walentego wiele się może wydarzyć… Ta książka to opowieść o kiełkującym uczuciu, budującym się zaufaniu, dokonywaniu trudnych wyborów, godzeniu się z przeszłością i… opadających maskach.

Regulamin
  • Konkurs trwa od 14 do 20 lutego włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce.
  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1000 znaków ze spacjami.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane adresowe zostaną wykorzystane przez serwis lubimyczytać.pl i Wydawnictwo Feeria.
  • Adres zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.

Lista wypowiedzi [91]

Sortuj:
2857
4
14.02.2014 12:28

 Miłość z jasnego nieba Miłość z jasnego nieba


19
0
15.02.2014 16:18

Drogi Kubo,
Od kąd cie poznałam rozkwitłam. Stałam sie otwarta do ludzi, bardziej szalona i ciekawa życia. NIe myśle już o tym co się stanie tylko żyje chwilą. Gdy jestem przy tobie czuje że żyje. Dajesz mi ciepło, bezpieczeństwo, i poczucie wartości. Gdy jest mi sumtno zawsze potrafisz mnie pociezyć, przytulić, pocałować. Gdybym zadzwoniła o 3 wiem że zrobił być wszystko...

więcej

400
101
14.02.2014 12:49

Drogi Stanisławie,

twoja miłość do mnie jest niczym ocean. Twoje uczucia przemawiają jak ptaszek latający na wietrze. Miłością mógłbyś zbudować nowe miasta.
Ja czuję się niespełna rozumu. Cały czas zastanawiam się co ty we mnie ujrzałeś tego pamiętnego dnia kiedy moje oczy patrzyły na ciebie po raz pierwszy.
Teraz wiem, że moje życie bez ciebie byłoby puste. Pisząc ten...

więcej

64
32
14.02.2014 13:09

Drogi Romeo,
wiedz, że słowami uczucia wyrazić się nie da. Wyrazy nie znaczą nic wobec mojej miłości, którą do ciebie żywię. I słonce jaśniej świeci, i gwiazdy częściej mrugają, kiedy myślę o tobie i o naszej miłości, która jak statek dryfuje na morzu wolna, ale niebezpieczna. jesteśmy jak te dwa ptaki, białe, nieskalane, które latają koło siebie dzień i noc, nie rozstając...

więcej

3019
722
14.02.2014 13:49

Szanowny Panie Bogumile!
Ilekroć biorę do ręki „Noce i dnie”, cała zamieniam się w uśmiech, gdy tylko widzę Pana imię. I jakże jestem zła na Barbarę, że nie potrafiła być dla Pana serdeczniejsza. Kobiety czasami nazbyt daleko patrzą w przeszłość, albo w przyszłość i nie potrafią docenić szczęścia, które mają tuż obok siebie. Sama nie wiem, czy bardziej chciałabym się...

więcej

383
21
14.02.2014 15:16

Drogi Julianie!
Nie potrafię zliczyć nocy, gdy senne marzenia o Tobie nie pozwalały mi zasnąć. Wiem, że to banalne, ale co mogę poradzić na realność moich uczuć do Ciebie? Z góry pragnę Cię przeprosić, za język jakim się posługuję do Ciebie, wielkiego mistrza pióra, niedocenionego przez świat.
Chcę Ci wyznać w ten wyjątkowy dzień po raz pierwszy i ostatni, że pragnę twej...

więcej

67
24
14.02.2014 16:20

Drogi Dorianie.
Ostatnio powiedziałeś mi, że mnie nie kochasz. Twoja miłość do mnie wypaliła się w momencie, gdy przestała fascynować Cię moja gra aktorska. Nie umiem grać bo zakochałam się .. w Tobie Dorianie. W Twoim uśmiechu, oczach, słowach, gestach. Stałeś się dla mnie całym światem. Mimo Twoich ostatnich słów chciałabym Ci podziękować za to, że dzięki Tobie na mojej...

więcej

890
134
14.02.2014 17:01

„Mój piękny Panie(…)
Pan główną rolę gra w każdym śnie(…)
Ale dziewczyna przez świat nie może iść całkiem sama
Życie jest życiem, Pan przecież wie(…)
I tak odchodzę bez pożegnania jakby znienacka
Ktoś między nami zatrzasnął drzwi…”


Aragornie,
Piszę do Ciebie pierwszy, a zarazem ostatni list. Ta walentynka będzie specyficzna, gdyż będzie ona…pożegnalna. Nie umiem mówić...

więcej

207
0

Drogi Johnie!
Choć nie jestem tą, na którą wciąż czekasz patrząc w blask księżyca, chciałabym abyś przeczytał mój list do końca. Nie potrafię dłużej patrzeć na Twoje cierpienie, które rozrywa moją duszę na milion odłamków. W tym szczególnym dniu zasługujesz na szczęście i kogoś, kto znów pomoże Ci otworzyć oczy na miłość. Bowiem nieprawdą jest, że w życiu tylko jeden raz...

więcej

104
13
14.02.2014 18:11

Noah Calhoun
Nie ma Cię przy mnie i może nigdy nie będzie. Mimo to właściwie nigdy nie przestałam wierzyć w to, że odnajdziemy się w tym naszym małym świecie. To takie dziwne, że w każdej minucie czuje twoją obecność - tak jakbyś był cząstką mnie. Kiedy patrzę na zachodzące słońce, czuję, że Ty też na nie patrzysz i tak samo spływają Ci po policzku łzy.
Nasze twarze...

więcej

215
113
14.02.2014 19:33

Warnerze...

Nie znoszę Walentynek. Są zbyt patetyczne, zbyt przesłodzone. Uznałam jednak, że powinieneś się w końcu dowiedzieć o moich uczuciach, więc piszę.
Jakże głupio skrycie marzyć o człowieku, który nie ujawnia nawet swojego imienia. Właściwie znam Cię tylko z nazwiska. Warner. Warner... Brzmi twardo, po męsku, budzi niepokój. Idealnie do Ciebie pasuje.
Tak, wiem,...

więcej

Reklama
zgłoś błąd