Marzena 
21 lat, kobieta, status: Czytelniczka, dodała: 36 cytatów, ostatnio widziana 1 dzień temu
Teraz czytam
  • W domu
    W domu
    Autor:
    Dziesięć lat temu nieznani sprawcy porwali dwóch chłopców z zamożnych rodzin. Zażądali okupu, a potem zamilkli. Nie odnaleziono żadnego śladu po porwanych, przez całą dekadę ich rodziny pozostawały w...
    czytelników: 2960 | opinie: 209 | ocena: 7,35 (1181 głosów) | inne wydania: 3

Pokaż biblioteczkę
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-08-01 12:20:50
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Carve the Mark (tom 2)

Cała recenzja: https://zoella-pl.blogspot.com/2018/07/spetani-przeznaczeniem-najlepsza.html
Veronica Roth kreuje niesamowite światy - nie jeden, nie dwa.. - planety, które niesamowicie się od siebie różnią, miasta na planetach, pokazując bardziej wnikliwe różnice. Kreuje nowe zwierzęta, nową roślinność, nowe języki - każde inne dla danej planety, czy regionu. Były rozdziały, gdzie akcja spada...
Cała recenzja: https://zoella-pl.blogspot.com/2018/07/spetani-przeznaczeniem-najlepsza.html
Veronica Roth kreuje niesamowite światy - nie jeden, nie dwa.. - planety, które niesamowicie się od siebie różnią, miasta na planetach, pokazując bardziej wnikliwe różnice. Kreuje nowe zwierzęta, nową roślinność, nowe języki - każde inne dla danej planety, czy regionu. Były rozdziały, gdzie akcja spada na całkiem inny tor. Poznawanie nowych planet, ich ludności, dowiadywanie się o zabójczych roślinach, które nie rosną nigdzie indziej, zauroczyło mnie to wszystko w tej książce wiele razy.

pokaż więcej

 
2018-08-01 12:15:21
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Autor:
 
2018-07-19 20:09:31
Dodała książkę na półkę: Chcę przeczytać
 
2018-07-19 17:09:33
Dodała książkę na półkę: Chcę przeczytać
Autor:
 
2018-07-16 19:40:53
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam

Adam, chłopak po przejściach, który ma ciągle pod górkę, który miał problemy zanim zjawił się u dziewczyny w domu, a wraz z biegiem czasu miał ich jeszcze więcej. Dziewczyna okazała się być jego ostoją i na odwrót. Ona wiecznie pomijana przez rodziców w domu pełnym obcych dzieci, w końcu została zauważona przez chłopaka, z którym wbrew pozorom ma dużo wspólnego. Stają się dla siebie nawzajem... Adam, chłopak po przejściach, który ma ciągle pod górkę, który miał problemy zanim zjawił się u dziewczyny w domu, a wraz z biegiem czasu miał ich jeszcze więcej. Dziewczyna okazała się być jego ostoją i na odwrót. Ona wiecznie pomijana przez rodziców w domu pełnym obcych dzieci, w końcu została zauważona przez chłopaka, z którym wbrew pozorom ma dużo wspólnego. Stają się dla siebie nawzajem siłą, ale także słabością.
Nie jest to, żaden typowy romans, autorka nie boi się pisać o seksie, w książce porusza ciężkie tematy, jak przemoc domowa, śmierć, problemy z rodzicami, samookaleczenie, gwałt na dziecku, alkoholizm, porzucone dzieci, ataki paniki.. i wiele, wiele więcej.

Cała recenzja: https://zoella-pl.blogspot.com/2018/07/adam-agata-czykierda-grabowska.html

pokaż więcej

 
Moja biblioteczka
55 20 96
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (2)

Ulubione cytaty (42)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd