KamaSalvatore 
status: Czytelnik, ostatnio widziany 7 godzin temu
Teraz czytam
  • Mów szeptem
    Mów szeptem
    Autor:
    Młodzi. Samotni. Rozdarci. Witek to miłośnik Szekspira i geniusz matematyczny, który rozumie liczby lepiej niż ludzi. Chłopak ma też rzadki dar i widzi słowa jako kolory. Pomimo tego, że świat Witka...
    czytelników: 201 | opinie: 22 | ocena: 8,46 (24 głosy)

Pokaż biblioteczkę
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2019-01-14 14:26:42
Dodał książkę na półkę: Teraz czytam
 
2019-01-12 15:43:24
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, 2018, Posiadam
Cykl: Elementals (tom 2) | Seria: Young

https://lawendowasalvaotebook.blogspot.com
Początek drugiego tomu był bardzo przeciętny. Szczerze mówiąc, nie zaciekawił mnie tak bardzo, jak poprzednia część. Fabuła nie uległa zmianie.
Piątka bohaterów wyrusza na niebezpieczną misję, którą zlecili im bogowie. Ich zadaniem jest zamknięcie wejścia, przez które wydostaja się niebezpieczne dla świata potwory. Do wykonania zlecenia potrzebują...
https://lawendowasalvaotebook.blogspot.com
Początek drugiego tomu był bardzo przeciętny. Szczerze mówiąc, nie zaciekawił mnie tak bardzo, jak poprzednia część. Fabuła nie uległa zmianie.
Piątka bohaterów wyrusza na niebezpieczną misję, którą zlecili im bogowie. Ich zadaniem jest zamknięcie wejścia, przez które wydostaja się niebezpieczne dla świata potwory. Do wykonania zlecenia potrzebują specjalnych składników, które nie są łatwe do zdobycia. Książka przybliża nam historię Odyseusza, a to dlatego, że bohaterowie poruszają się tą samą trasą co on. Ich pierwszym przystankiem jest wyspa, na której rosną owoce lotosu. Zadanie wydaje się niebotycznie proste i szybkie do wykonania, jednak okazuje się to bardzo mylne. Na swojej drodze spotykają wiele niebezpieczeństw oraz kilku nowych przyszłych przyjaciół. Następnym wyjątkowym składnikiem, który bohaterowie muszą zdobyć jest mleko. Nie jest zwykłe, gdyż pochodzi ono od świętych, a zarazem nieśmiertelnych krów Heliosa. Miałam wrażenie, że to zadanie sprawiło im najwięcej trudności, musieli podejmować trudne decyzje, których konsekwencje były nieodwracalne. Gniew bogów mógł zrujnować wszystko i doprowadzić świat do zagłady. Ostatnią częścią zadania było zdobycie krwi prawdziwej Hydry. Okazało się, że to bym poważny rolerkoster emocjonalny. Nie chcę wam za wiele mówić, ponieważ uważam że sami musicie tą pozycję przeczytać. Porozmawiajmy troszeczkę o okładce, jak mi się ją czytało itp.:
Podczas czytania książki można było poczuć napięcie spowodowane trudnościami związanymi z poszczególnymi częściami misji. Na końcu lektury przyjaciele głównej bohaterki dowiadują się o niezwykłej zdolności jaką posiada. Jest to coś czego się kompletnie nie spodziewali. Nabyła ona bowiem nadnaturalną umiejętność przesyłania Czarnej Energii poprzez dotyk.
Mniej więcej tak właśnie kończy się drugi tom serii "Elementals". Książka jest pełna emocji, dzięki niej dużo się nauczyłam, nie wspominając o wyczekiwanym zakończeniu, które jest wielkim plusem i ciekawym podsumowaniem drugiej części. Daje bardzo dużo możliwości na dalszą kontynuację. Jeśli chodzi o samą okładkę, to jestem nią oczarowana. Cudowne przedstawienie jednego z ważniejszych bohaterów tej serii. Jak najbardziej wam ją polecam!

pokaż więcej

 
2019-01-12 15:38:24
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, 2018, Posiadam

https://lawendowasalvaotebook.blogspot.com
Bardzo ciężko było mi pisać recenzje tej książki, ponieważ się na niej zawiodłam. Możliwe, że moje oczekiwania przerosły tą pozycję. Spodziewałam się prawdziwego rollercaostera emocjonalnego, a otrzymałam dość przeciętną historię. Sami bohaterowie średnio mi się spodobali i myślę, że nie zapadną mi pamięć, świadczy to o tym, jaka jest ta książka....
https://lawendowasalvaotebook.blogspot.com
Bardzo ciężko było mi pisać recenzje tej książki, ponieważ się na niej zawiodłam. Możliwe, że moje oczekiwania przerosły tą pozycję. Spodziewałam się prawdziwego rollercaostera emocjonalnego, a otrzymałam dość przeciętną historię. Sami bohaterowie średnio mi się spodobali i myślę, że nie zapadną mi pamięć, świadczy to o tym, jaka jest ta książka. Przejdźmy to tego, co w każdej literaturze jest najważniejsze, czyli do fabuły. Jest ona dość przewidywalna, moje serce nie przyspieszyło przy czytaniu. Przedstawiona jest hstoria młodej kobiety przed 30-stką uważająca, że jej życie się skończyło i nie ma już sensu. Nie chce uczestniczyć w żadnym z poważniejszych związku, dlatego unika mężczyzn jak ognia. Pracuje w bibliotece, gdzie dużą część swojego czasu poświęca dzieciom. Pewnego razu zostaje wezwana do szkoły z powodu jej podopieczenej. Właśnie tam spotyka po raz pierwszy przystojnego policjanta, który od pierwszego wejrzenia zakręcił w głowie młodej bibliotekarce. Okazuje się również, że jest on bratem jej koleżanki z pracy, przez co zmuszona jest do nieoczekiwanych spotkań z nim. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie uległość głównej bohaterki, która w końcu uznaje, że nie chce mieć chłopaka, ale mimo to postanawia iść na randkę z nieznajomym policjantem i złożyć mu dość nietypową propozycję. Tak... Z tyłu książki nie kłamali. Ma ona zamiar mieć dziecko z młodym policjantem, żeby spełnić własne marzenie i przestać być samotną. Jak pewnie się domyślacie, przez całą książkę mamy staranie się o potomstwo co moim zdaniem jest dość żenujące. Sądziła, że uzyskamy tutaj silną kobiecą postać, a tak naprawdę autorki przedstawiają zdesperowaną przyszła matkę, która sądzi, że zaczyna umierać gdyż za niedługo będzie miec 30 lat. Przez większość tej książki nie mogłam wytrzymać jej zachowania, jak i postępowania. Doprowadzała mnie do białej gorączki. Na szczęście pod koniec zaczęłam się wciągać w tę historię, robiło się coraz ciekawiej. Zaczęłam patrzeć na nich trochę z innego punktu widzenia, choć uważam, że to 100 stron nie naprawi prawie całej książki. Podsumowując, początek był zły, powiedziałabym, że po prostu tandetny, ale za to końcówka przykuła moją uwagę i naprawdę mi się spodobała. Jeśli chodzi o okładkę, to nie jest moja ulubioną. Wydawnictwo Kobiece ma o wiele więcej piękniejszych arcydzieł na swoim koncie. Fajnie przedstawia klimat tej książki, bardzo spodobał mi się napis (raczej na zdjęciu nie będzie tego widać), który jest taki gładki i błyszczący bardzo fajny w dotyku, polecam.

pokaż więcej

 
2019-01-12 15:36:50
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, 2018, Posiadam
Cykl: Wysłannicy (tom 2) | Seria: Young
 
2019-01-12 15:36:17
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, 2018, Posiadam
Cykl: Wysłannicy (tom 1)
 
2019-01-12 15:32:59
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, 2018, Posiadam
Cykl: Czerwona Królowa (tom 2)

https://lawendowasalvaotebook.blogspot.com

Jest to kontynuacja serii, która podbiła moje serce. "Czerwona królowa" wywołała u wielu czytelników mieszane uczucia, aczkolwiek w moim przypadku zdecywonie zajęła szczególne miejsce w sercu. Jakim cudem drugi tom okazał się tak wielką porażką? Przez tą część było mi bardzo trudno przebrnąć. W niektórych momentach prawie zasypiałam, a w innych...
https://lawendowasalvaotebook.blogspot.com

Jest to kontynuacja serii, która podbiła moje serce. "Czerwona królowa" wywołała u wielu czytelników mieszane uczucia, aczkolwiek w moim przypadku zdecywonie zajęła szczególne miejsce w sercu. Jakim cudem drugi tom okazał się tak wielką porażką? Przez tą część było mi bardzo trudno przebrnąć. W niektórych momentach prawie zasypiałam, a w innych odkładam książkę, aby się uspokoić, ponieważ niekiedy główna bohaterka strasznie mnie irytowała. Drugi tom obraca się wokół ucieczki przed Mavenem. Wojna trwa, niewinni ludzie wciąż giną, łącznie z srebrnymi oraz nowymi, którzy jeszcze nie potrafią kontrolować swoich mocy. Przez całą książkę Mare stara się uratować jak najwięcej nowych, aby móc stworzyć armię i przeciwstawić się potędze króla. Cal również nie jest obojętny temu wyzwaniu, choć stracił wszystko, co dla niego cenne. Pomaga rebeliantom przechytrzyć swoich.
Tak jak mówiłam, w pierwszym tomie akcja jest przesiąknięta wojną, a w tej części jest jej jeszcze więcej, co jest bardzo dużym plusem tej pozycji, jednak wszystko rozkręca się niestety dopiero pod koniec książki. Co 200-300 stron szło mi tragicznie. Bardzo bym chciała, żeby cała ta sytuacja już się wyjaśniła. bo naprawdę nie wiem czego mam się spodziewać po autorce. Troszeczkę zaczyna mi to przypominać "Grę o tron", ponieważ można zauważyć schemat "zabijemy tą postać i tamtą, a później dodamy nowe, żeby uzupełnić braki". To mnie tak strasznie irytowało, ponieważ tak wiele ciekawych i dobrych bohaterów musiało zginąć, aby główna bohaterka mogła żyć. Właśnie dlatego tak nisko oceniłam tą książkę. Mam nadzieję, że kolejna część będzie lepsza. Mam zamiar dać jeszcze jedną szansę tej autorce, ponieważ zakochałam się w pierwszym tomie.

pokaż więcej

 
2019-01-12 15:30:29
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, 2018, Posiadam, Ulubione
Cykl: Elementals (tom 1) | Seria: Young

https://lawendowasalvaotebook.blogspot.com

Jest to druga książka, która zdobyła u mnie aż 10 punktów. Po raz drugi wydawnictwo kobiece podbija moje serce. Cała powieść jest przesiąknięta mitologią grecką.
Główna bohaterka - Nicole, przeprowadza się do Massachusetts i trafia do dość nietypowej klasy. Uczniowie okazują się być potomkami bogów greckich, a to tłumaczy ich nadnaturalne zdolności,...
https://lawendowasalvaotebook.blogspot.com

Jest to druga książka, która zdobyła u mnie aż 10 punktów. Po raz drugi wydawnictwo kobiece podbija moje serce. Cała powieść jest przesiąknięta mitologią grecką.
Główna bohaterka - Nicole, przeprowadza się do Massachusetts i trafia do dość nietypowej klasy. Uczniowie okazują się być potomkami bogów greckich, a to tłumaczy ich nadnaturalne zdolności, nad którymi ciężko jest im zapanować. Nicole ma duże zaległości w porównaniu do reszty klasy.
Na początku książki poznajemy bohaterów oraz ich zdolności, aczkolwiek akcja rozpoczyna się kiedy na niebie pojawia się Kometa Olimpijska, która zmienia życie bohaterki oraz czterech innych uczniów o 180 stopni.
Nicole, Kate, Chris, Blake i Danielle muszą stawić czoła swojemu przeznaczeniu. Kometa obdarzyła ich dodatkowymi mocami, aby przywrócili oni porządek na świecie. Jednak między Nicole a Blake'iem zaczyna pojawiać się uczucie, które może wszystko zepsuć.
Jest to zdecydowanie historia pełna przygód, przyjaźni i miłości. Książka sama w sobie jest piękna oraz przede wszystkim bardzo wciągająca.
Komentarze

pokaż więcej

 
2018-12-04 12:33:38
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, 2018, Posiadam
Cykl: Następcy (tom 1)

www.lawendowasalvaotebook.blogspot.com

Po tej autorce spodziewałam się czegoś o wiele lepszego. Niestety, książka okazała się być kompletną pomyłką. Nie chodzi mi tutaj o fakt, że książka skierowana jest do młodszych odbiorców, ale sami dobrze wiece, że czytając ją czułam się jakbym była na nią po prostu za stara.
Cała akcja toczy się na wyspie, na którą zostali zesłani zbrodniarze z baśni...
www.lawendowasalvaotebook.blogspot.com

Po tej autorce spodziewałam się czegoś o wiele lepszego. Niestety, książka okazała się być kompletną pomyłką. Nie chodzi mi tutaj o fakt, że książka skierowana jest do młodszych odbiorców, ale sami dobrze wiece, że czytając ją czułam się jakbym była na nią po prostu za stara.
Cała akcja toczy się na wyspie, na którą zostali zesłani zbrodniarze z baśni oraz bajek. Już na samym początku można było zauważyć głupotę książki, np. jeśli antagonista zginął baśni czy bajce (tak jak w "Pięknej i Bestii"), tak w tej książce zostaje przywrócony do życia. Dlaczego? Tylko po to, aby odbyć karę za swoje czyny na wyspie potępionych. Zastanawiam się co by się stało, gdyby wszystkim udało uciec się z wyspy? Ale nie owijajmy w bawełnę i przejdźmy do konkretów.
Książka opowiada o czterech bohaterach, a późniejszych przyjaciołach, którzy tak samo jak ich rodzice oszukują, zdradzają i nienawidzą się wzajemnie.
Książka strasznie mnie nudziła, co raczej nie powinno mieć miejsca, gdyż były tam wątki przygodowe. Moim skromnym zdaniem, nic nie uratuje tej pozycji. Fabuła jest strasznie monotonna, autorka pisze ciągle o tym samym. Sens książki jest przewidywalny, bohaterowie przyznają, że od zawsze są niekochani przez swoich rodziców, można było to wywnioskować już na samym początku. Do przeczytania zachęcił mnie film "Następcy" który wcześniej obejrzałam. Myślałam że film jest oparty na "Wyspie potępionych" ale są to odrębnie różne rzeczy, gdyż film to ledwie zwykły wstęp do całej historii.

pokaż więcej

 
2018-12-04 12:30:06
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, 2018, Posiadam
 
2018-11-28 16:43:44
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, 2018, Posiadam
Cykl: Royal (tom 2)

https://lawendowasalvaotebook.blogspot.com

Spotykamy się z historią, która strasznie przypomina świat stworzony przez Kiere Cass, jednak ukazany w o wiele gorszym wydaniu. Nie jest to mistrzostwo, niekiedy było wręcz tragicznie. Jedynym plusem tej książki okazał się książę oraz jego przyjaciele. Przejdźmy do fabuły, ponieważ to ona najbardziej rozczarowuje. Na wstępie chciałabym zaznaczyć i z...
https://lawendowasalvaotebook.blogspot.com

Spotykamy się z historią, która strasznie przypomina świat stworzony przez Kiere Cass, jednak ukazany w o wiele gorszym wydaniu. Nie jest to mistrzostwo, niekiedy było wręcz tragicznie. Jedynym plusem tej książki okazał się książę oraz jego przyjaciele. Przejdźmy do fabuły, ponieważ to ona najbardziej rozczarowuje. Na wstępie chciałabym zaznaczyć i z góry przeprosić, że cały czas będę porównywać te książki do serii "Rywalki".

Wszyscy bohaterowie żyją pod szklaną kopułą ulokowaną w jakiejś części Rosji. Dzięki niej przeżyli wojnę i pozostali jedynymi ludźmi na planecie, a przynajmniej tak uważają. Założyciele kopuły postanowili wprowadzić monarchię. W ten sposób powstało Królestwo Viterry. Pominę już fakt, że samo pojawienie się miasta w "Rywalkach" jak i w książce "Royal" jest bardzo podobne, nie wspominając obrazu walki o koronę w obu lekturach. Bardzo mnie to zdenerwowało i zniechęcało do dalszego czytania. Główna bohaterka - Tatiana, jest bardziej irytująca od córki Ami z "Rywalek", a sądziłam, że nie da się być bardziej denerwującym człowiekiem od niej, a tu proszę, jednak się da. Bohaterka jest bardzo złą postacią, mam wrażenie, że autorka na siłę próbuje wykreować super inteligentną, piękną i zabawną postać, ale moim zdaniem, efekt jest kompletnie inny od zamierzonego. Okazuje się, że eliminacje były większą komedią niż wcześniejsze zachowanie bohaterki. Dlaczego tak uważam? To wszystko przez pierwszą konkurencję. Nasza główna postać przechodzi tylko dlatego, że się ukłoniła. Jak wcześniej wspominałam, młodzieńcy są jedynym plusem tej książki, ponieważ w pierwszym tomie ich wątek mnie zainteresował. Niestety w drugim tomie ta opinia uległa zmianie.

Jestem rozczarowana faktem, iż w drugim tomie (gdzie cała seria posiada ich aż sześć) zostają utworzone pary, co zniszczyło całą fabułę, bo nie ma już "elementu zaskoczenia". Wiemy kto odpadnie, ponieważ dziewczyny, które przyciągnęły uwagę książąt nie zostaną wyeliminowane. Nawiasem mówiąc - zapomniałam wspomnieć o czymś na początku. Autorka stworzyła 4 chłopaków, żeby wprowadzić zamęt. Oczywiście tylko jeden jest księciem, tylko pytanie - który?

Nie, nie, nie! Mam dość braku organizacji w tej książce. Możecie być zaskoczeni, ale przyczytałam trzeci tom, aczkolwiek na swoją obronę powiem, że zrobiłam to tylko dlatego, żeby zobaczyć, czy autorka postanowiła kontynuować tą historię i może trochę dla księcia. Choć moim zdaniem szokiem i dobrym zakończeniem byłoby to, aby chłopak, który podoba się Tatianie nie był księciem. Ona zdecywonie nie nadaje się na księżniczkę.

pokaż więcej

 
2018-11-28 16:42:15
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, 2018, Posiadam
Cykl: Royal (tom 1)

https://lawendowasalvaotebook.blogspot.com

Spotykamy się z historią, która strasznie przypomina świat stworzony przez Kiere Cass, jednak ukazany w o wiele gorszym wydaniu. Nie jest to mistrzostwo, niekiedy było wręcz tragicznie. Jedynym plusem tej książki okazał się książę oraz jego przyjaciele. Przejdźmy do fabuły, ponieważ to ona najbardziej rozczarowuje. Na wstępie chciałabym zaznaczyć i z...
https://lawendowasalvaotebook.blogspot.com

Spotykamy się z historią, która strasznie przypomina świat stworzony przez Kiere Cass, jednak ukazany w o wiele gorszym wydaniu. Nie jest to mistrzostwo, niekiedy było wręcz tragicznie. Jedynym plusem tej książki okazał się książę oraz jego przyjaciele. Przejdźmy do fabuły, ponieważ to ona najbardziej rozczarowuje. Na wstępie chciałabym zaznaczyć i z góry przeprosić, że cały czas będę porównywać te książki do serii "Rywalki".

Wszyscy bohaterowie żyją pod szklaną kopułą ulokowaną w jakiejś części Rosji. Dzięki niej przeżyli wojnę i pozostali jedynymi ludźmi na planecie, a przynajmniej tak uważają. Założyciele kopuły postanowili wprowadzić monarchię. W ten sposób powstało Królestwo Viterry. Pominę już fakt, że samo pojawienie się miasta w "Rywalkach" jak i w książce "Royal" jest bardzo podobne, nie wspominając obrazu walki o koronę w obu lekturach. Bardzo mnie to zdenerwowało i zniechęcało do dalszego czytania. Główna bohaterka - Tatiana, jest bardziej irytująca od córki Ami z "Rywalek", a sądziłam, że nie da się być bardziej denerwującym człowiekiem od niej, a tu proszę, jednak się da. Bohaterka jest bardzo złą postacią, mam wrażenie, że autorka na siłę próbuje wykreować super inteligentną, piękną i zabawną postać, ale moim zdaniem, efekt jest kompletnie inny od zamierzonego. Okazuje się, że eliminacje były większą komedią niż wcześniejsze zachowanie bohaterki. Dlaczego tak uważam? To wszystko przez pierwszą konkurencję. Nasza główna postać przechodzi tylko dlatego, że się ukłoniła. Jak wcześniej wspominałam, młodzieńcy są jedynym plusem tej książki, ponieważ w pierwszym tomie ich wątek mnie zainteresował. Niestety w drugim tomie ta opinia uległa zmianie.

Jestem rozczarowana faktem, iż w drugim tomie (gdzie cała seria posiada ich aż sześć) zostają utworzone pary, co zniszczyło całą fabułę, bo nie ma już "elementu zaskoczenia". Wiemy kto odpadnie, ponieważ dziewczyny, które przyciągnęły uwagę książąt nie zostaną wyeliminowane. Nawiasem mówiąc - zapomniałam wspomnieć o czymś na początku. Autorka stworzyła 4 chłopaków, żeby wprowadzić zamęt. Oczywiście tylko jeden jest księciem, tylko pytanie - który?

Nie, nie, nie! Mam dość braku organizacji w tej książce. Możecie być zaskoczeni, ale przyczytałam trzeci tom, aczkolwiek na swoją obronę powiem, że zrobiłam to tylko dlatego, żeby zobaczyć, czy autorka postanowiła kontynuować tą historię i może trochę dla księcia. Choć moim zdaniem szokiem i dobrym zakończeniem byłoby to, aby chłopak, który podoba się Tatianie nie był księciem. Ona zdecywonie nie nadaje się na księżniczkę.

pokaż więcej

 
2018-11-27 18:48:01
Ma nowego znajomego: MamaNaPetardzie
 
2018-11-24 11:18:15
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, 2018, Posiadam, Ulubione
Autor:
Cykl: Raven (tom 2) | Seria: Young

https://lawendowasalvaotebook.blogspot.com

Po pierwszym tomie ogromnie się bałam że drugi okaże się słaba kontynuacja serii jednakże autorka utrzymała ten wysoki poziom który wcześniej wykreowała. Historia Piper nabiera coraz większego rozmachu i tępo teraz każdy jej ruch jest postrzegany na wagę złota. Główna bohaterka po śmierci swojej babci musi przejąć stanowisko Białego Kruka a co za tym...
https://lawendowasalvaotebook.blogspot.com

Po pierwszym tomie ogromnie się bałam że drugi okaże się słaba kontynuacja serii jednakże autorka utrzymała ten wysoki poziom który wcześniej wykreowała. Historia Piper nabiera coraz większego rozmachu i tępo teraz każdy jej ruch jest postrzegany na wagę złota. Główna bohaterka po śmierci swojej babci musi przejąć stanowisko Białego Kruka a co za tym idzie musi przejąć całą odpowiedzialność. Jej zadaniem jest złączenie wszystkich sfer. Niestety jej serce nie chce współgrać z rozumiem i nowymi obowiązkami. W między czasie Piper rozpoczyna ciężkie treningi które mają ją przygotować do nowej roli. Musi zadbać również o bezpieczeństwo swojej rodziny dlatego postanawia odesłać swojego brata spowrotem do ojca. Sprawy niestety się komplikują kiedy do miasta przyjeżdża najlepszy przyjeciel głównej bohaterki. Jeśli jest to możliwe to sprawy sercowe jeszcze bardziej się skomplikowały niż w pierwszym tomie gdzie i tak już mieliśmy ciężka sytuacje przez powiązania związanie z rodziną. A teraz nie dość że mamy narzeczonego który tak na prawdę chciałaby być tylko przyjacielem. Przyjaciela który chce czegoś więcej oraz chłopaka który jest jedyną prawdziwą miłością Piper. Książka nabiera jeszcze większego tępo kiedy pewna dość ważna osoba umiera a nasza bohaterka na oczach wszystkich stara się go uratować. Gdzie może za pierwszym razem się udało to czemu nie mogło się udać za drugim? Dlaczego się pytam? Muszę przyznać sama przed sobą że tę śmierć bardzo przeżyłam ponieważ w ogóle się jej niespodziaalam autorka zaskoczyła mnie tak bardzo że aż chciałam krzyczeć z tego powodu. Czego jeszcze dowiadujemy się w 2 tomie? Na pewno wyjaśnia się kto stoi za mordertwem Rose oraz wyjaśnienie dlatego nasz a przynajmniej mój główny przystojniak (Zane, Zane, ZANE!) zachwuje się jak się zachwuje. Mogę jedynie powiedzieć ze kryje się za tym coś na prawdę poważnego i ciekawego.

pokaż więcej

 
2018-11-12 11:04:14
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, 2018, Posiadam, Ulubione
Autor:

http://lawendowasalvaotebook.blogspot.com

To już 3 książka którą oceniłam tak wysoko. Można powiedzieć że chyba mam słabość do wydawnictwa kobiecego bo w okresie wakacyjnym wydali tyle cudownych i wspaniałych książek że aż trudno było się na coś zdecydować. Bossman jest moją pierwszą książka od tej autorki więc w ogóle nie wiedziałam czego mam się po niej spodziewać. Na szczęście się nie...
http://lawendowasalvaotebook.blogspot.com

To już 3 książka którą oceniłam tak wysoko. Można powiedzieć że chyba mam słabość do wydawnictwa kobiecego bo w okresie wakacyjnym wydali tyle cudownych i wspaniałych książek że aż trudno było się na coś zdecydować. Bossman jest moją pierwszą książka od tej autorki więc w ogóle nie wiedziałam czego mam się po niej spodziewać. Na szczęście się nie zawiodłam. Autorka idealnie połączyła erotyk z innymi gatunkami. Mam tutaj również wątki kriminalu oraz dość trudna i ciężka problematykę (o której nie chce za wiele mówić wole nie zepsuć wam czytania). Książka rozpoczyna się dość zabawną i niecodzienną sytuacją a mianowicie główna bohaterka Reese próbuje uciec z nieudanej randki prosząc koleżankę o pomoc wtedy jeszcze się nie spodziewała ze ktoś podsuchal jej rozmowę. Tak właśnie poznaje tajemniczego, przystojnego Nieznajomego który komentuje jej niegrzeczne zachowanie na randce. Oboje nie sądzili ze się jeszcze gdzieś spotkają ale jak to mówią świat jest bardzo mały. Po pewnym czasie okazuje się że Reese zostaje pracownica Chase'a tego samego przystojnego i irytującego chłopaka którego spotkała w restauracji. Jest to pełna napięcia, niepewności i miłości historia która zostaje w pamięci na bardzo długo! Na prawdę nie chce wam zdradzać szczegółów bo sami musicie to po sięgnąć ale opowiem wam o moich 2 ulubionych momentach. Pierwszy ma miejsce przed mieszkaniem Reese. Chase przez całą noc pilnuje jej mieszkania tylko po to żeby mogła czuć się bezpieczna co moim zdaniem jest przesłodkie. Drugim takim ważnym dla mnie momentem byka końcówka książki gdzie nie powiem co się dzieje ale są w restuacji w której poraz pierwszy się spodkali i wydarzenia jakie mają tam miejsce oraz ludzie w ich otoczeniu ohh to wszystko sprawia tak cudowny i kochany nastrój. Nie dam rady wyrazić tego słowami.

pokaż więcej

 
2018-11-12 10:34:44
Dodał książkę na półkę: Chcę przeczytać
Autor:
Cykl: Pięćdziesiąt odcieni (tom 1)
 
Moja biblioteczka
36 22 137
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (9)

Ulubieni autorzy (1)
Lista ulubionych autorów
Ulubione cytaty (1)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd