Wiedza a działanie

Wydawnictwo: Oficyna Ekonomiczna
biznes, finanse

Omawiając procedury zarządzania, które sprzyjają wykorzystaniu posiadanej wiedzy, autorzy postulują, aby proces zdobywania wiedzy przebiegał w ścisłym powiązaniu z działaniami. W książce można znaleźć liczne przykłady firm, którym problem nieumiejętności wykorzystania posiadanej wiedzy przysparza wielu kłopotów, jak i takich, których ten problem nigdy nie dotyczył lub którym udało się się go rozwiązać.

falander | 2015-01-21
Dekadent | 2014-07-22