Władza. Dlaczego jedni ją mają, a inni nie

Okładka książki Władza. Dlaczego jedni ją mają, a inni nie
Jeffrey Pfeffer Wydawnictwo: Helion nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Why Some People Have It and Others Don't
Helion
2011-01-01
2011-01-01
978-83-246-2913-8
Anna Kanclerz

Po 1. - erudycja autora robi wrażenie - co kilka wersów jest odnośnik do danego studium przypadku, artykułu czy pracy naukowej. Pfeffer pisze w sposób b. przyjazny czytelnikowi a książkę czyta się szybko i do końca utrzymuje ona uwagę czytelnika.

Nie jest to kolejna pozycja z serii "jak zostać szefem-szefów w 10 minut", ale o tym wie raczej każdy, kto przeczytał choć jej fragment (dostępny na stronie wydawcy).

Z pewnością sporo można się nauczyć (także o sobie i swych predyspozycjach). Lektura skłania do przemyśleń i prezentuje prawdziwy świat - niesprawiedliwy, w którym każdy musi walczyć o swoje - z tym, że ten charakter świata wcale nie musi być dla nas krzywdzący.
Trzeba tylko wiedzieć jak się dostosować, jaką zapłacimy za to cenę i co możemy zdobyć - i o tym faktycznie jest ta książka.

Świetna książka. Podstawowa.

Świetna książka. Podstawowa.

Dodaj cytat z książki Władza. Dlaczego jedni ją mają, a inni nie