Władza. Dlaczego jedni ją mają, a inni nie

Jeffrey Pfeffer Wydawnictwo: Helion nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Why Some People Have It and Others Don't
978-83-246-2913-8
Anna Kanclerz
Helion
Why Some People Have It and Others Don't
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
978-83-246-2913-8
Anna Kanclerz

Po 1. - erudycja autora robi wrażenie - co kilka wersów jest odnośnik do danego studium przypadku, artykułu czy pracy naukowej. Pfeffer pisze w sposób b. przyjazny czytelnikowi a książkę czyta się szybko i do końca utrzymuje ona uwagę czytelnika.

Nie jest to kolejna pozycja z serii "jak zostać szefem-szefów w 10 minut", ale o tym wie raczej każdy, kto przeczytał choć jej...

Świetna książka. Podstawowa.

Dyskusje

• Chcę w prezencie
  • Management & Leadership
  • Milion
  • Must have
  • Psychologia, finanse i rozwój osobisty
  • Rozwój / Nauka / Psychologia
  • Szukam

Dodaj cytat z książki Władza. Dlaczego jedni ją mają, a inni nie