GTO - Great Teacher Onizuka. Tom 20

Wydawnictwo: Waneko
komiksy

Odcinek 20 kultowej mangi autorstwa Toru Fujisawy. Znienawidzony przez Onizukę dyrektor gimnazjum dostaje niespodziewany "awans". Kuratorium wysyła go na odległą placówkę w szkole Mukaciappa na zapałej prowincji. Onizuka triumfuje! W końcu wicedyrektorka obiecała mu pełen etat i niezłą podwyżkę! Wszystkich intryguje osoba nowego dyrektora, który przybywa niebawem i... okazuje się młodą i atrakcyjną kobietą.

OwlShadow | 2016-11-20
Na półkach: Komiks, Przeczytane