Tokyo Toy Box 2

978-83-61356-48-6
manga
komiksy
Honoo69

Akihabara, Tokio. Niewielka wytwórnia gier komputerowych – Studio G3. Prace nad wydaniem zagranicznym gry "„Samurai ☆ Kitchen"” idą pełną parą. Jednak tuż przed ukończeniem odkryty zostaje poważny bug, a wydawca stawia nieoczekiwany warunek. Dlaczego nigdy nic nie idzie gładko...?! Czy Tsukiyama wróci do Otemachi, by dalej gonić za karierą? Czy Taiyo uda się odzyskać wiarę w siebie? Uczucie...

Czy Tsukiyama wróci do Otemachi, by dalej gonić za karierą? Czy Taiyo uda się odzyskać wiarę w siebie? Uczucie łączące Taiyo i Tsukiyamę, pojedynek z odwiecznym wrogiem, Sensuiem – to wszystko już w drugim tomie opowieści o pełnym akcji świecie gier!

źródło opisu: http://studiojg.pl/index.php?v=show&id=8356&nr=2

źródło okładki: http://studiojg.pl/index.php?v=show&id=8356&nr=2

Esme | 2015-07-10

Kreska jak kreska, fabuła jak fabuła - totalnie przeciętna i łatwa do zapomnienia historia. Lekka manga, po której nie można oczekiwać jakiejś głębszej tematyki.

j89kacper | 2015-03-24
Na półkach: Przeczytane, Mangi, 2015, Obce
Przeczytana: 31 stycznia 2015

Drugi tom "Tokyo Toy Box" utrzymuje poziom tomu pierwszego (nie rozczarowuje ani nie zaskakuje niczym nowym) i oferuje nam po prostu dalszy ciąg interesującej, choć pozbawionej fajerwerków akcji osadzonej w świecie producentów i twórców gier komputerowych. Mamy też kontynuację wątków z życia osobistego bohaterów plus obowiązkowy humor, czyli wszystko to, co już znamy z tomu pierwszego.

Shelby | 2017-02-01
Przeczytana: 01 lutego 2017