Dyskusje o książce Pani Bovary

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Sierpień 2020)
Ostatnio dostałam książkę  Babel. W dwadzieścia języków dookoła świata Babel. W dwadzieścia języków dookoła świata. Już zabrałam się za czytanie i jak na razie zapowiada się interesująca podróż.
3 lata temu
Czytamy w weekend
Czy ktoś może znalazł gdzieś jakiś szkic mapy świata z książki  Plaga mieczy Plaga mieczy i reszy cyklu? Bo bardzo mi się podoba fabuła ale w ogóle nie mogę się połapać w mapie...
5 lata temu
Najgorzej dobrane pary w literaturze
Zgadzam się, że Anna Karenina i Aleksiej Wroński to najgorszy możliwy duet. Tyle cierpienia spowodowali swoją miłością, tyle nieodwracalnych zniszczeń emocjonalnych. Po co im to było... Taka tragedia, zupełnie niepotrzebna.
5 lata temu
Wymienię/sprzedam [lipiec 2017]
Sprzedam, stan idealny, po 25 zł - przesyłka wliczona w cenę:  Gus  Lato koloru wiśni  Bez słów
6 lata temu
Sprzedam/Wymienię Warszawa
WYMIENIĘ (tylko osobiście w Warszawie) lub SPRZEDAM m.in.:  Październikowa lista,  Stan zagrożenia,  Dziewczyna na Times Squaretwarda okładka,  Echo winy,  Laboratorium,  Złodziej tożsamości...
1904
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Luty 2017 )
@BagatElka - a tam chyba na stronie napisane wprost (na Emulusie na pewno), że wysyłają zdjęcia na życzenie... nieładnie :-/ wg mnie powinni zamieszczać od razu przy pozycji zdjęcia poważnych uszkodzeń i byłoby wszystko jasne.
7 lata temu
Pokazuje 6 z 18