Pajęczyna

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
83-7150-604-X
UB
black_hole

Bohater powieści, emerytowany oficer UB - Ryszard Kaliński, "Dziadek" - doświadcza nieokreślonego poczucia strachu i pustki z powodu dotychczasowego życia. Pragnie po sobie coś zostawić. Wędrując w poszukiwaniu głębszego sensu, trafia na "Ogrodnika", kloszarda sprzedającego kwiaty w podziemnym przejściu Wrocławia. Postanawia się do niego przyłączyć, by przeżyć nowe wcielenie i spojrzeć na...

Wędrując w poszukiwaniu głębszego sensu, trafia na "Ogrodnika", kloszarda sprzedającego kwiaty w podziemnym przejściu Wrocławia. Postanawia się do niego przyłączyć, by przeżyć nowe wcielenie i spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy.

źródło opisu: http://czytelnia.onet.pl/0,1304,0,1,nowosci.html

źródło okładki: http://czytelnia.onet.pl/0,1304,0,1,nowosci.html