Sąsiadki

Wydawnictwo: Stanley
83-87662-24-0
black_hole

"Sąsiadki" przedstawiają historię życia dwóch kobiet, z których jedna boryka się z chorobą nowotworową. Bohaterka, mimo tak strasznej diagnozy, nie poddaje się i w ostateczności wygrywa tę walkę. Książka ma za zadanie z jednej strony uzmysłowić problematykę i zagrożenia związane z chorobami nowotworowymi we współczesnym świecie, z drugiej zaś pokazać, iż choroba ta nie zawsze kończy się...

Książka ma za zadanie z jednej strony uzmysłowić problematykę i zagrożenia związane z chorobami nowotworowymi we współczesnym świecie, z drugiej zaś pokazać, iż choroba ta nie zawsze kończy się śmiercią.
Całość napisana przystępnym językiem tchnie optymizmem i pogodnym nastrojem. Autor, ukazując dramaturgię sytuacji, stara się uzmysłowić czytelnikom potrzebę woli walki, daje nadzieję.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/sasiadki/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/sasiadki/