Alpy. 50 najpiękniejszych tras przez przełęcze

Wydawnictwo: Debit
alpy, podróże
Gatorek

Przełęcze alpejskie umożliwiają wygodne przemieszczanie się samochodem, motocyklem bądź rowerem między wysokimi szczytami. Drogi poprowadzone są naturalnymi obniżeniami terenu pozwalają dotrzeć bardzo blisko niedostępnych krain zbudowanych ze skał i lodu oraz odkryć przeszłość kulturową regionu.

źródło opisu: http://www.ceneo.pl

źródło okładki: http://empik.com

Isadora | 2011-07-26
Na półkach: Przeczytane, Albumy, Posiadam
Przeczytana: 26 lipca 2011

Wakacje w pełni, zatem moja dzisiejsza propozycja idealnie wpisuje się w klimat letnich wojaży i odkrywania nieznanych, fascynujących miejsc.
"Alpy. 50 najpiękniejszych tras przez przełęcze" to cudowny album, który zachwyca, wręcz oszałamia przepychem, bogactwem i rozmachem strony wizualnej oraz budzi podziw wszechstronnością zawartości merytorycznej.
Już sama okładka, której zdjęcie w zaskakujący sposób łączy dzikie piękno wysokogórskich szczytów i sielskość urokliwych dolin przykuwa uwagę i zachęca czytelnika do odwracania kolejnych stron, delektowania się pięknem wyjątkowo malowniczych zdjęć.
Choć krajobraz Alp stanowi wdzięczny obiekt fotografowania i nawet amator jest w stanie w zadowalający sposób uchwycić ich czar, to wyobraźcie sobie niepowtarzalne, monumentalne piękno gór zamknięte w wysmakowanych, artystycznych zdjęciach o żywych, naturalnych barwach, perfekcyjnej ostrości i zapierającej dech w piersiach kompozycji.
Album zawierający ponad dwieście takich arcydzieł...

PolishPolyglot | 2015-06-14
Remus | 2013-04-06