Franklin i teatrzyk szkolny

Tłumaczenie: Patrycja Zarawska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Poznaj Franklina i Jego Przyjaciół". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Debit
Franklin's school play
837167242X
agnieszka

Każda książeczka o żółwiu Franklinie to osobna historia traktująca o niezwykle ważnych sprawach z życia przeciętnego kilkulatka. Postacie wykreowane przez autorki są wzorcem nie tylko dla dzieci, lecz także dla rodziców, a ich przeżycia pozwalają odnaleźć się w niełatwych sytuacjach życiowych. Franklin ma zagrać główną rolę w szkolnym przedstawieniu. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie trema,...

Każda książeczka o żółwiu Franklinie to osobna historia traktująca o niezwykle
ważnych sprawach z życia przeciętnego kilkulatka. Postacie wykreowane przez
pozwalają odnaleźć się w niełatwych sytuacjach życiowych.

Franklin ma zagrać główną rolę w szkolnym przedstawieniu. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie trema, która powoduje, że żółwik nie potrafi wydusić z siebie ani słowa...

źródło opisu: Wydawnictwo Debit, 2003

źródło okładki: http://www.wydawnictwo-debit.pl/offer,search,0,szukaj.html

Dominiqe83 | 2016-09-19

Franklin rządzi! Czytamy go do znudzenia (mamy i taty ;)) i w każdej sytuacji :)

Mariposa | 2016-08-22
Przeczytana: 2008 rok

Sympatyczny żółw i jego przygody to fantastyczne opowiastki, które warto czytać i do których warto wracać. ;) Uwielbiałam je, kiedy byłam młodsza - ciągle mam je w swojej domowej biblioteczce i bardzo polecam młodszym dzieciom. :)

Ania | 2015-04-09

Książek tych nie czytałam nie oglądałam chyba wszystkie odcinki "w Witaj Franklin" jako dziecko gdyż książki te zostały sfilmowane.

Kamelia | 2017-03-10
Jula2402 | 2017-03-04