Anatomia ogólna i układ mięśniowo szkieletowy. PROMETEUSZ

Wydawnictwo: MedPharm Polska
978-83-60466-60-5
surven

Tom I. Anatomia ogólna i układ mięśniowo-szkieletowy • Kompleksowy przegląd anatomii. • Morfologiczne podstawy problemów klinicznych. • 1694 doskonałe ilustracje anatomiczne. Prometeusz Atlas anatomii człowieka jest rewolucyjnym narzędziem prezentacji anatomii człowieka. Łączy perfekcyjną topograficzną prezentację różnych części ciała z klasycznym, szczegółowym opisem narządów, w którym...

Tom I. Anatomia ogólna i układ mięśniowo-szkieletowy

• Kompleksowy przegląd anatomii.

• Morfologiczne podstawy problemów klinicznych.

• 1694 doskonałe ilustracje anatomiczne.

Prometeusz Atlas anatomii człowieka jest rewolucyjnym narzędziem prezentacji anatomii człowieka. Łączy perfekcyjną topograficzną prezentację różnych części ciała z klasycznym, szczegółowym opisem narządów, w którym poszczególne układy: szkieletowy, krwionośny, mięśniowy, nerwowy są krok po kroku przedstawiane Czytelnikowi w logicznej kolejności. Atlas zawiera setki odniesień do praktycznych zagadnień klinicznych.

Najnowszy atlas anatomiczny opracowany od początku z myślą o studentach, wykładowcach i lekarzach praktykujących.

Wyd. polskie pod red. J.St. Gieleckiego, A.Żurady

źródło opisu: erudyta-ksiegarnia.pl