Bliźniaczki. Sekret piżamowej imprezy

Tłumaczenie: Małgorzata Fabianowska
Cykl: Bliźniaczki (tom 3)
Wydawnictwo: Egmont Polska
The Sleepover Secret
Małgorzata Fabianowska
Casthaluth

Ale numer! Ashley urządza piżamową imprezę, którą uświetni obecność najpopularniejszej dziewczyny w szkole - Jennifer Dilber! Ashley wychodzi ze skóry, żeby jej impreza była lepsza od innych i nie życzy sobie żadnych nieprzewidzianych zdarzeń. A jednak czeka ją bardzo niemiła niespodzianka. W czasie gry towarzyskiej Mary-Kate wyjawi swój wielki sekret - niezwykłą tajemnicę, z której nie zwierzyła się nawet swojej siostrze bliźniaczce...

źródło opisu: www.empik.com

źródło okładki: www.empik.com

książkolubna | 2017-12-15
Przeczytana: 14 grudnia 2017

Książka bardzo krótka i nie wymagająca większej uwagi. Bliźniaczki mają kolejne problemy i kłopoty. Ashley organizuje piżamową imprezę , ma przyjść nawet gwiazda szkoły - Jennifer Dilber ! Robi co może , aby wszyscy byli zachwyceni. Niestety nie wszystko idzie po jej myśli. Mary - Kate wyjawia podczas gry "prawda czy wyzwanie" swój wielki sekret, o którym nie powiedziała nawet swojej siostrze. Później jest coraz gorzej , wszyscy w szkole zdawają się nie zauważać organizatorki imprezy, tylko jej siostrę. Mary - Kate stara się wszystko naprawić jednak bezskutecznie.. Czy bliźniaczki się pogodzą i czy jedna zatajona tajemnica może wszystko zmienić? Odpowiedzi w książce!
Więcej recenzji i książkowych okazji na moim blogu : http://bookloveska.blogspot.com/
Zapraszam!

Eri | 2017-10-22