Organic Chemistry
978-83-01-04166-3
Chemia organiczna,
alalusia

Tom drugi podręcznika R.T. Morrisona i R.N. Boyda zawiera omówienie bardziej skomplikowanych zagadnień chemii organicznej, jak na przykład: teoria orbitali cząsteczkowych, przegrupowania oraz bardziej złożone kondensacje, polimeryzacja, chemia aromatycznych związków wielopierścieniowych, związków heterocyklicznych i biocząsteczek. Na końcu książki czytelnik znajdzie skrócone rozwiązania...

Na końcu książki czytelnik znajdzie skrócone rozwiązania niektórych problemów i zadań oraz spis literatury uzupełniającej.

książek: 2045
Marek | 2015-03-12