Sekretny Język Biznesu. Rozszyfruj Każdego W 3 Sekundy

Wydawnictwo: Onepress
9788324619375
biznes, finanse

Co skrywa twarz pokerzysty? * Chcesz wiedzieć, czy Cię lubią? * Chcesz wiedzieć, czy Cię oszukują? * Chcesz bezbłędnie orientować się, jakimi są ludźmi, tylko dzięki obserwacji? * Chcesz robić najlepsze i najwłaściwsze wrażenie, szczególnie podczas pierwszego spotkania? Wszyscy przeczuwamy, że tuż pod naszym nosem zachodzi pewien proces komunikacji pozasłownej, ale domyślamy...

Co skrywa twarz pokerzysty?

* Chcesz wiedzieć, czy Cię lubią?
* Chcesz wiedzieć, czy Cię oszukują?
* Chcesz bezbłędnie orientować się, jakimi są ludźmi, tylko dzięki obserwacji?

Wszyscy przeczuwamy, że tuż pod naszym nosem zachodzi pewien proces komunikacji pozasłownej, ale domyślamy się także, że nie do końca złamaliśmy jej kod. Robi to ta książka. Jeśli chcesz zrozumieć prawdziwą komunikację w biznesie (tę, która rozgrywa się pod przesłodzoną warstwą pogaduszek), a następnie ją zbadać i wykorzystać z korzyścią dla siebie, przeczytaj tę książkę od deski do deski. Mark Joyner, autor książki Oferta nie do odrzucenia. Jak otworzyć umysł klienta?

| 2012-10-30
Przeczytana: 2012 rok