Wakacje w raju

Tłumaczenie: Klara Kwark
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Gorący Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Cowboy claims his lady
8323820511
Montana, ranczo, urok, kowboj, uczucia
Edyta

Lyndie Clay przyjeżdża do Montany, żeby odpocząć po niezwykle intensywnej pracy we własnej firmie w Nowym Orleanie. W Montanie mieszka na ranczu, należącym do jej bogatej ciotki, gdzie turyści z Europy uczą się jazdy konnej i odbywają górskie wycieczki na koniach. Zabawa w kowbojów bardzo się wszystkim podoba, zwłaszcza że trenerem i przewodnikiem jest bardzo przystojny Bruce Everett. Lyndie też nie pozostaje obojętna na jego urok.

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: wydawca