Bajka o czasie

Wydawnictwo: Literatura
Anna_R

CZAS. Raz biegnie, innym razem ucieka lub pędzi, a gdy sie nudzimy - wlecze się lub stoi. Możemy mieć go pod dostatkiem, albo wręcz przeciwnie - możemy narzekać na jego brak. Taki to dziwny jest ten CZAS. Hanka i Kuba z Zegarowa Dolnego mieli mnóstwo CZASU na rozmowy z rodzicami i długie spacery z Bobikiem, a dzieci z Zegarowa Górnego niestety w ogóle nie miały CZASU. Odebrały im go telefony...

Hanka i Kuba z Zegarowa Dolnego mieli mnóstwo CZASU na rozmowy z rodzicami i długie spacery z Bobikiem, a dzieci z Zegarowa Górnego niestety w ogóle nie miały CZASU. Odebrały im go telefony komórkowe i drogi telewizor.
Jednak zawsze jest CZAS na zmiany, nie wszystko jeszcze stracone!

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Ramon | 2016-02-28
Przeczytana: 26 lutego 2016

Wspaniała książeczka. Ukazuje ranek, popołudnie, wieczór i noc w dwóch alternatywnych światach. W jednym mama i tata są wewnętrznie poukładania i czasu jest pod dostatkiem (chociaż nie ma komórek, multikina i innych atrakcji). W drugim jest wszystko, tylko brakuje... czasu. Przeczytać to powinien przede wszystkim... każdy rodzic :)

Fragment i więcej słów od siebie opublikowałem tutaj: http://www.ktopyta.pl/twoje-zdrowie-w-niezwyklej-mierze-zalezy-od-tego-czy-zyjesz-w-zegarowie-dolnym-czy-gornym/

Ewelina Felgenau-Kaska | 2012-07-12
Na półkach: Teraz czytam, Ulubione, Posiadam
Przeczytana: 12 lipca 2012

nasze Córki są prawdziwie zauroczone tą książeczką i nie ukrywam, że ja też :)

Anna Janczyszyn | 2015-06-24
Przeczytana: 09 grudnia 2014