Piłka

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Bajeczki dla maluszka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Bajka
978-83-61824-06-0
Dorota_1988

Książeczka kartonowa dla najmłodszych dzieci z serii edukacyjnej Bajeczki dla maluszka. Polecana do wspólnej zabawy z dzieckiem. Wesoła, rymowana opowiastka o niesfornej piłce, która hopsa po podwórku, a kurka za nią. Razem bawią się i psocą. Maluszek śledzi ich figle na obrazkach. Książeczka pomaga rozwijać orientację w przestrzeni. Rytmiczny wierszyk znakomicie ćwiczy pamięć, a cieplutkie, namalowane na płótnie ilustracje chce się oglądać bez końca!

źródło opisu: Wydawnictwo Bajka, 2009

źródło okładki: http://bajkizbajki.pl/ksiazki/Pilka