Auto

Wydawnictwo: Dwie Siostry
jagarkar

Wesoła kartonowa książeczka o pewnym wyjątkowym aucie. Gratka dla najmłodszych miłośników motoryzacji! Nasze auto jest wspaniałe! Ma truskawkowy kolor, rozkładany dach i silnik, który skrzeczy jak dziki zwierz! Nie wierzysz? Jedź z nami! Usiądź wygodnie, zapnij pasy - i w drogę. Gazu - od deski do deski! Prosty, zwięzły tekst z wyróżnionymi kluczowymi słowami i zabawne ilustracje wprowadzają...

Prosty, zwięzły tekst z wyróżnionymi kluczowymi słowami i zabawne ilustracje wprowadzają dzieci w codzienne sytuacje związane z używaniem samochodu.

źródło opisu: Wydawnictwo Dwie Siostry, 2013

źródło okładki: http://wydawnictwodwiesiostry.pl/

Basia | 2014-01-16
Przeczytana: styczeń 2014

Ciekawie przedstawiona publikacja o budowie auta - obowiązkowa dla przedszkolnych chłopców (ale córeczce i mi też się bardzo podobała). Urocza, bardzo interesująca.

Reniek | 2014-02-17

Bardzo fajna książeczka.Ciekawe ilustracje. Cieszę się że mamy ją w naszej biblioteczce, synkowi się ona bardzo podoba i zna ją prawie na pamięć.

czarna | 2015-11-11
Przeczytana: wrzesień 2014

Obowiązkowa pozycja dla małych miłośników motoryzacji. Krótkie, wpadające w dziecięce ucho teksty oraz pojedyncze wyrazy-klucze wyraźnie podkreślone na każdej stronie pomagają w nauce czytania. Fantastycznie wydana.

magdalenka | 2018-03-29
Isiaisia | 2018-02-05