Auto

Wydawnictwo: Dwie Siostry
jagarkar

Wesoła kartonowa książeczka o pewnym wyjątkowym aucie. Gratka dla najmłodszych miłośników motoryzacji! Nasze auto jest wspaniałe! Ma truskawkowy kolor, rozkładany dach i silnik, który skrzeczy jak dziki zwierz! Nie wierzysz? Jedź z nami! Usiądź wygodnie, zapnij pasy - i w drogę. Gazu - od deski do deski! Prosty, zwięzły tekst z wyróżnionymi kluczowymi słowami i zabawne ilustracje wprowadzają...

Prosty, zwięzły tekst z wyróżnionymi kluczowymi słowami i zabawne ilustracje wprowadzają dzieci w codzienne sytuacje związane z używaniem samochodu.

źródło opisu: Wydawnictwo Dwie Siostry, 2013

źródło okładki: http://wydawnictwodwiesiostry.pl/

Ksymena Rosiek | 2019-05-23
Na półkach: Przeczytane, Dzieci 1+

Czy wiecie, że ta książka jest na liście książek z najlepszą grafiką ever?
choćby dlatego warto ją mieć
i dla chłopców i dla dziewczynek
w końcu wszyscy jeździmy autem;)

Izabela | 2018-05-18
Przeczytana: 18 maja 2018

AUTO książeczka prosta, zabawna, z pomysłem. Mojemu dziecku przypadła do gustu w mig... To co przyciąga w niej uwagę malucha to narysowane jakby ręką dziecka ilustracje tytułowego samochodu. Do tego historia truskawkowego auta została przedstawiona za pomocą prostych, aczkolwiek bardzo zabawnych, krótkich zdań. Czytając je, spoglądając przy tym na barwne ilustracje wprost nie sposób się nie zaśmiać. Naprawdę świetna publikacja dla małych fanów "brummm, brumm" - motoryzacji. Polecam, bo naprawdę urzekła mnie ta wesoła opowiastka.

czarna | 2015-11-11
Przeczytana: wrzesień 2014

Obowiązkowa pozycja dla małych miłośników motoryzacji. Krótkie, wpadające w dziecięce ucho teksty oraz pojedyncze wyrazy-klucze wyraźnie podkreślone na każdej stronie pomagają w nauce czytania. Fantastycznie wydana.

Reniek | 2014-02-17

Bardzo fajna książeczka.Ciekawe ilustracje. Cieszę się że mamy ją w naszej biblioteczce, synkowi się ona bardzo podoba i zna ją prawie na pamięć.

Basia | 2014-01-16
Przeczytana: styczeń 2014

Ciekawie przedstawiona publikacja o budowie auta - obowiązkowa dla przedszkolnych chłopców (ale córeczce i mi też się bardzo podobała). Urocza, bardzo interesująca.