Muzyka elektroniczna

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Muzyczne
muzyka, fortepian, kompozycja,
muzyka
Piotr

Wznowienie wielce poszukiwanej publikacji Włodzimierza Kotońskiego. II zmienione wydanie „Muzyki elektronicznej” ukazuje się 14 lat od pierwszej edycji. Książka miała być przede wszystkim podręcznikiem „instrumentacji” elektronicznej, miała uczyć posługiwania się „instrumentami” oraz łączenia ich w grupy i w „orkiestrę". Jako uboczne cele stawiałem sobie zorientowanie czytelnika w historii, rozwoju i zmieniających się modach w tej dziedzinie, a także umożliwienie mu przyswojenia pewnej dawki wiedzy technicznej, nieodzownej do swobodnego poruszania się w tym terenie.

źródło opisu: http://www.empik.com

źródło okładki: http://www.empik.com