Góry płaczą miłością

Wydawnictwo: Infomax
góry, wspinaczka
literatura faktu
Honorka22

Jeśli posiadasz wrażliwą duszę i chcesz poznać historię wielkiej miłości, rodzącej się w scenerii najwyższych gór świata, sięgnij po tę książkę. Barwne opisy niesamowicie pięknej przyrody nepalskiej, kontrastujące z zimnym i groźnym krajobrazem wysokogórskim, na tle których rozwija się akcja, pomogą Ci przejść trudną i fascynującą drogę na sam szczyt, gdzie spotkasz się najgłębszym uczuciem...

Barwne opisy niesamowicie pięknej przyrody nepalskiej, kontrastujące z zimnym i groźnym krajobrazem wysokogórskim, na tle których rozwija się akcja, pomogą Ci przejść trudną i fascynującą drogę na sam szczyt, gdzie spotkasz się najgłębszym uczuciem łączącym dwojga ludzi.
Równocześnie poznasz trudności i czyhające niebezpieczeństwa towarzyszące w zdobywaniu miłości, które nie zawsze kończą się spełnieniem.
Zapewne każdy znajdzie tutaj cząstkę swojego życia, które ożywi wspomnienia o najpiękniejszych minionych dniach. Jeżeli tak się stanie, będzie to dla mnie dużą satysfakcją.

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: www.sklep.gildia.pl