Góry płaczą miłością

Wydawnictwo: Infomax
góry, wspinaczka
literatura faktu
Honorka22

Jeśli posiadasz wrażliwą duszę i chcesz poznać historię wielkiej miłości, rodzącej się w scenerii najwyższych gór świata, sięgnij po tę książkę. Barwne opisy niesamowicie pięknej przyrody nepalskiej, kontrastujące z zimnym i groźnym krajobrazem wysokogórskim, na tle których rozwija się akcja, pomogą Ci przejść trudną i fascynującą drogę na sam szczyt, gdzie spotkasz się najgłębszym uczuciem...

Barwne opisy niesamowicie pięknej przyrody nepalskiej, kontrastujące z zimnym i groźnym krajobrazem wysokogórskim, na tle których rozwija się akcja, pomogą Ci przejść trudną i fascynującą drogę na sam szczyt, gdzie spotkasz się najgłębszym uczuciem łączącym dwojga ludzi.
Równocześnie poznasz trudności i czyhające niebezpieczeństwa towarzyszące w zdobywaniu miłości, które nie zawsze kończą się spełnieniem.
Zapewne każdy znajdzie tutaj cząstkę swojego życia, które ożywi wspomnienia o najpiękniejszych minionych dniach. Jeżeli tak się stanie, będzie to dla mnie dużą satysfakcją.

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: www.sklep.gildia.pl

Doc | 2018-03-02
Przeczytana: 02 marca 2018

Pozycja przeczytana "na lekko, bez tlenu", w czystym stylu alpejskim ;)
Lektura miła i przyjemna, choć wątek miłosny jest, jak dla mnie trochę przesłodzony, za bardzo w stylu Harlequina, Za to opisy samego trekkingu - bajka! Aż chce się zwlec z kanapy i wyruszyć w podróż. Autor dość sprawnie opisuje piękno i uroki najwyższych gór, a czytelnik szybko potrafi wyobrazić sobie, ze jest tam na miejscu.
Dla wielbicieli tematów rodem z doliny Khumbu i Karakorum to pozycja godna polecenia.

paula | 2018-01-02
Piotr Zogała | 2017-12-19