Moje wyprawy z Ryszardem Pawłowskim

Wydawnictwo: dobrewydawnictwo.pl
góry, wspinaczka
Milena

RYSZARD PAWŁOWSKI ps. Napał, jeden z najznakomitszych hi­malaistów naszego globu, swoimi sportowymi osiągnięciami wzbudza uznanie i szacunek nie tylko wśród ludzi zajmujących się tą tematyką, lecz również u tej części społeczeństwa, która sporadycznie tylko śle­dzi dramatyczne losy wspinaczy, rozgrywające się na niebotycznych szczytach świata. Równocześnie jest postacią niezwykle kontrowersyjną i często krytykowaną, głównie przez byłych uczestników tak zwanych wypraw komercyjnych, których był organizatorem. Również przed laty, w okresie największych osiągnięć polskich himalaistów czasami słyszało się opinie, że przynosi nieszczęście w górach.

O tym jakim człowiekiem w życiu prywatnym i w górach jest Rysiek Pawłowski, opowiada w swojej kolejnej książce Ryszard Zawada – podróżnik, uczestnik wielu wypraw organizowanych i prowadzonych przez Napała.

źródło opisu: http://www.grupainfomax.com/wydawnictwo.html

źródło okładki: http://www.grupainfomax.com/wydawnictwo.html

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!