Poznajmy się

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Jak pies z kotem". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Telbit
83-88109-88-X
pies, kot, opowiadania
Edyta

Opowiem Wam o swoich przygodach. Nazywam się Klemens i jestem kotem. Mieszkam razem z moją panią w dużym domu z widokiem na ogród. Niedawno opiekunka przyprowadziła do naszego domu... psa! Czy to możliwe, żeby zwykły kot mieszkał w zgodzie pod jednym dachem z psem? Ja jednak nie jestem zwykłym kotem, a pies, który ma na imię Koleś, na pewno może zostać moim kolegą. Seria "Jak pies z kotem" Marioli Jarockiej to sześć opowiadań dla przedszkolaków. Ich bohaterem jest kot Melchior, którego pani pewnego dnia przyprowadza do domu kolejnego lokatora: psa. "Jak pies z kotem" to opowiadania o szacunku, przyjaźni, o tym, że nie wolno krzywdzić. Każde z nich kończy się morałem, podanym w formie ciekawej historii. Napisane są ładną i dostosowaną do młodego odbiorcy polszczyzną i zilustrowane pełnymi ciepła rysunkami Anny Tomaszek-Walczak.

źródło opisu: nota wydawcy

MagicDragon | 2015-01-30