Pieskie życie

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Jak pies z kotem". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Telbit
83-88109-90-1
pies, kot, opowiadania
Edyta

Jestem kotem, mam na imię Klemens, i mieszkam w jednym domu z psem Kolesiem. Jesteśmy wyjątkowi. Psy rzadko żyją w zgodzie z kotami. Dawno, dawno temu było inaczej, jednak z jakiegoś powodu kot pokłócił się z psem i od tej pory się nie lubią. Co takiego mogło się stać, że przyjaźń skończyła się raz na zawsze? Niektórzy mówią, że chodziło o starą miarkę, inni, że o wybór na króla zwierząt. Chcecie wiedzieć, jak było naprawdę?

źródło opisu: nota wydawcy

MagicDragon | 2015-01-30