8320811538
biznes, finanse

Autorzy prezentują wypracowaną na podstawie własnych doświadczeń pięcioetapową procedurę reengineeringu procesów organizacyjnych, nazwaną Rapid Re.Pozwala ona zespołowi przeprowadzającemu zmianę w organizacji na zaprojektowanie właściwego rozwiązania i wprowadzenie go w życie.Rozważania są wzbogacone opisem narzędzi i technik zarzadzania, przykładami firm, którym udało się osiągnąć radykalną poprawę wyników dzięki reengineeringowi, a także licznymi tablicami i rysunkami.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!