Przełamywanie pierwszych lodów, integracja i aktywizacja grupy + CD

Wydawnictwo: LTW
biznes, finanse

Zbiór zawiera opisy 201 ćwiczeń i gier, które zainteresują trenerów i osoby prowadzące różnego typu szkolenia. Są to ćwiczenia i gry zarówno dla dużych grup, jak i małych, kilkuosobowych zespołów. Pozwalają urozmaicić długą, monotonną sesję szkoleniową, mogą być znakomitym sposobem na wprowadzenie nowego tematu i rozpoczęcie spotkania, umożliwiają uczestnikom szkoleń odprężenie się i są okazją do wspólnej zabawy. Pomagają prowadzącemu podtrzymać zainteresowanie uczestników tematem sesji i zaktywizować ich, i to nie tylko dzięki gimnastyce umysłu, ale także ciała..

ola_sz | 2015-03-06
Śnieżka | 2013-01-25