Alianse strategiczne

Wydawnictwo: Difin
837251223X
biznes, finanse

[Książka] reprezentuje dobry akademicki poziom i wnosi w dużej mierze nową wiedzę o roli, jaką alianse odgrywają we współczesnym zarządzaniu oraz bardzo potrzebną polskim menedżerom wiedzę o tym, jak zawierać alianse strategiczne i jak nimi zarządzać. [...] Może ona stać się ważną lekturą dla studentów wydziałów ekonomii i zarządzania, kadry naukowej oraz bardziej ambitnych menedżerów (prof. zw. dr hab. Maria Romanowska)

Kasia Zwiech | 2014-10-13
Aditta | 2014-01-06