zmiany w podatkach na 2009 rok

Wydawnictwo: Difin
biznes, finanse

1 grudnia 2008 r. oraz 1 stycznia 2009 r. weszło w życie wiele istotnych zmian w przepisach podatkowych. W największym stopniu znowelizowano przepi­sy ustawy o podatku od towarów i usług (VAT). Autor opracowania omawiając wszystkie zmiany podaje liczne przykłady, nawiązuje do treści przepisów poprzednio istniejących (o ile takowe istniały), dokonuje uzasadnienia zmian oraz, co szczególnie istotne, wskazuje ich praktyczne konsekwencje.