Rozmowy z Hitlerem

źródło okładki: 83-207-1434-6

Korneliusz | 2016-09-25
Na półkach: Historia, Posiadam, Przeczytane
Przeczytana: 23 września 2016

Pomimo wielu niepochlebnych opinii o tej książce, które za wszelką cenę starają się podważyć jej wiarygodność historyczną, zalecam przeczytanie tej pozycji. Nawet jeśli rzekome rozmowy z Hitlerem w niej zawarte są jedynie fikcją, to i tak nie można autorowi odmówić talentu literackiego. Talentu, dzięki któremu suche fakty i wyniki swoich obserwacji przedstawił czytelnikowi w bardzo interesujący oraz przystępny sposób. Na prawdę duże wrażenie zrobiło na mnie porównywanie wydarzeń z ostatnich lat z twierdzeniami oraz pomysłami tam przedstawionymi (Nowy Porządek Świata oraz federacja europejska pod rządami Niemiec, brzmi znajomo, prawda?).Polecam!

Matias Szostak | 2014-11-10
Przeczytana: 10 listopada 2014

Trudno mi ocenić tę książkę, tym bardziej że jej autentyczność jest podważalna. Warto się zapoznać. Dla mnie pewnym zdziwieniem było że wiele mechanizmów tam pokazanych można by odnieść do wydarzeń aktualnych.
A historia uczy nas tego że jeszcze nigdy nikogo nic nie nauczyła :)

Mroczny | 2016-10-13
eR_ | 2014-05-25