Identyfikacja tożsamości organizacyjnej w zarządzaniu przedsiębiorstwem

Wydawnictwo: Difin
biznes, finanse

Opracowanie jest pierwszym na polskim rynku kompendium wiedzy na temat tożsamości organi­zacyjnej. Prezentuje także wyniki badań nad tożsamością polskich spółek. Czytelnik znajdzie tu odpowiedzi na pytania: Dlaczego przedsiębiorstwa (mimo posiadanej strategii) nie osiągają, bądź tylko częściowo osiągają zakładane celea W jakim stopniu przedsiębiorstwa potraaą realizować spójne programy zarządzania tożsamością organizacyjnąa Czy tożsamość organizacyjna jest zależna od stopnia rozwoju przedsiębiorstwaa Jak identyakować i mierzyć tożsamość organizacyjnąa Co zrobić, by przedsiębiorstwo było konkurencyjne na rynkua