31 współczesnych opowiadań

Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry
opowiadania, proza polska

Opowiadania, których autorami są: Eugeniusz Kabatc, Magda Leja, Aleksander Minkowski, Monika Kotowska, Władysław Terlecki, Stanisław Grochowiak, Józef Lenart, Marek Nowakowski, Janusz Krasiński, Tadeusz Mikołajek, Roman Semsel, Jerzy Krasicki, Kazimierz Orłoś, Bogdan Wojdowski, Tadusz Jaszczyk, Tomasz Łubieński, Eligiusz Mikołajczyk, Edmund Głuchowski, Tadeusz Nowak, Elżbieta Drzewińska, Edward Stachura, Marian Pilot, Nina Kracher-Gamratowa, Henryk Grynberg, Agnieszka Lisowska, Leon Wantuła, Renata Zwoźniakowa, Janusz Odrowąż-Pieniążek, Wiesław Dymny, Andrzej Gerłowski i Stanisław Kasprzysiak.

źródło opisu: www.iskry.com.pl

Karolina Sosnowska | 2010-11-24