Jeśli życie jest grą oto jej reguły

Tłumaczenie: Piotr Kołyszko
Wydawnictwo: Świat Książki
If life is a game, these are the rules
83-7227-457-6
poradniki
Rollo Tomasi

Życie często porównujemy do gry, której zasady tworzymy w trakcie jej trwania. Autorka przedstawia dziesięć reguł, którym podlega życie każdego człowieka niezależnie od jego zamierzeń i panów. Jeśli uświadomimy sobie, co decyduje o kształcie naszego człowieczeństwa, możemy własne życie uczynić atrakcyjniejszym i bardziej satysfakcjonującym.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSKFOrFr0V...»

Przeczytana: 11 listopada 2015

Książka polecana dla wszystkich, dla tych którym ciągle coś się nie układa, żeby wiedzieli gdzie popełniają błąd.
A dla tych co panują nad swoim życiem i są szczęśliwi żeby pamiętali.
Po zastosowaniu 10 reguł twoje życie na pewno stanie się lepsze.
Takich książek nigdy dość !!!

sharifa | 2014-10-27

Myślę, że świat byłby lepszy, gdyby więcej ludzi poznało prawdy zawarte w tej książce. Jak dla mnie jedna z obowiązkowych pozycji i żałuję, że nie natrafiłam na nią wcześniej tj. zanim sama boleśnie przekonałam się, jakimi prawami rządzi się gra pod tytułem życie. Gdybym miała stworzyć listę dziesięciu najbardziej inspirujących pozycji, które jak dotąd przeczytałam, książka ta na pewno znalazłaby się w pierwszej piątce.
Polecam także książkę o podobnym tytule dotyczącą miłości i związków tejże autorki.

Ewa | 2016-02-08
Przeczytana: 08 stycznia 2016

Książka powinna być obowiązkowa. Stosując się do wskazówek- można nabrać szacunku do siebie (jeśli wcześniej się go nie miało), do otaczającego świata. Łatwiej będzie dostosować się do tego co spotyka się na drodze życia. Polecam !!!

Dorota | 2016-11-17
mariola | 2016-10-26