Zachowania nabywców i ich konsekwencje marketingowe

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
8320814308
biznes, finanse

Celem książki jest przedstawienie rynkowych zachowań konsumentów oraz sposobów wykorzystania tej wiedzy w strategii marketingowej przedsiębiorstwa. Omówiono czynniki kształtujące postępowanie nabywcy w podstawowych obszarach działań marketingowych. Podstawowym warunkiem sukcesu jest kształtowanie jak najlepszych relacji przedsiębiorstwa z klientem. Przedstawiono czynniki i instrumenty wpływające na te relacje.

Ania | 2014-02-08
Przeczytana: luty 2014