Zmiana! I co dalej?

Tłumaczenie: Wiktor Blachowski
Wydawnictwo: Wydawnictwo JK
Embracing change : essential steps to make your future today
978-83-7229-200-1
samorozwój, umysł,
hunter

Zmiany zachodzą w nas i wokół nas nieustannie. Pojawiają się w pracy, szkole, w domu, w naszym zdrowiu i zdrowiu najbliższych, relac jach z żoną, mężem, dziećmi, szefem, przyjaciółmi, w naszych planach, marzeniach, upodobaniach. Tony Buzan pokazuje w jaki sposób uż yć dynamiki przychodzących zmian, tak by płynąć jak surfer, który czerpie siłę z buzującej fali, sam zachowując przy tym stabilność i pożądany kierunek ruchu.

Cziki | 2016-11-09
Mariola | 2015-02-01