Lubimyczytać.pl to:

romans
typ
papier
Agka
6.57 (21 ocen i 3 opinie)

Opis książki

Rodzina Richardsonów od lat uprawiała tytoń. Młody, ambitny Nate postanawia rozpocząć produkcję papierosów. W tym celu jedzie, by spotkać się z konstruktorem maszyny Augustusem Standishem. Jednak konstruktor prototyp i prawa patentowe godzi się oddać tylko wraz z ręką wnuczki, Chess. Jak wychowana w dobrobycie młoda dama, choć zubożała po wojnie secesyjnej, poradzi sobie w w dość prymitywnych war...

Jak wychowana w dobrobycie młoda dama, choć zubożała po wojnie secesyjnej, poradzi sobie w w dość prymitywnych warunkach, wśród ludzi prostych? Czy Nate odniesie sukces?

Gdzie kupić?
Sklep