Ze złotych pól

Wydawnictwo: Świat Książki
6,52 (27 ocen i 4 opinie)
tłumaczenie
Magdalena Merta
From fields of gold
83-7129-885-4
miłość
romans
Agka

Rodzina Richardsonów od lat uprawiała tytoń. Młody, ambitny Nate postanawia rozpocząć produkcję papierosów. W tym celu jedzie, by spotkać się z konstruktorem maszyny Augustusem Standishem. Jednak konstruktor prototyp i prawa patentowe godzi się oddać tylko wraz z ręką wnuczki, Chess. Jak wychowana w dobrobycie młoda dama, choć zubożała po wojnie secesyjnej, poradzi sobie w w dość prymitywnych...

Jak wychowana w dobrobycie młoda dama, choć zubożała po wojnie secesyjnej, poradzi sobie w w dość prymitywnych warunkach, wśród ludzi prostych? Czy Nate odniesie sukces?

Sklep

• Złączeni
  • Powrót do Daringham Hall
  • Wyspa
  • Inna dusza
  • Alan Stoob, łowca nazistów
  • Z jednym wyjątkiem

8,22 (9 ocen i opinii)
Inna dusza
Łukasz Orbitowski

8 (37 ocen i opinii)
Alan Stoob, łowca nazistów
Saul Wordsworth

Widok z nieba
Clara Sanchez

6,7 (46 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+