Ze złotych pól

From fields of gold
83-7129-885-4
miłość
Agka

Rodzina Richardsonów od lat uprawiała tytoń. Młody, ambitny Nate postanawia rozpocząć produkcję papierosów. W tym celu jedzie, by spotkać się z konstruktorem maszyny Augustusem Standishem. Jednak konstruktor prototyp i prawa patentowe godzi się oddać tylko wraz z ręką wnuczki, Chess. Jak wychowana w dobrobycie młoda dama, choć zubożała po wojnie secesyjnej, poradzi sobie w w dość prymitywnych...

Jak wychowana w dobrobycie młoda dama, choć zubożała po wojnie secesyjnej, poradzi sobie w w dość prymitywnych warunkach, wśród ludzi prostych? Czy Nate odniesie sukces?

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+